Home Спортивне життя Ліга націй: Італія – ​​Китай. Пряме включення та результат

Ліга націй: Італія – ​​Китай. Пряме включення та результат

0 просмотров
0
 Ліга націй: Італія - ​​Китай.  Пряме включення та результат

У третьому чвертьфіналі цьогорічної Ліги націй італійки зіграють із китаянками. У червні в суперництві цих двох команд перемогли волейболісти з Азії. Як буде цього разу? Пряма трансляція та результат чвертьфіналу Італія – Китай на Polsatsport.pl з 14:00.

У основній фазі італійки посіли 3 місце, китаянки розташувалися відразу за ними. У прямому матчі азіати перемогли з рахунком 3:1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Драган Травіца подав до суду на Джоандрі Ліла та Ервіна Н’Гапета

В основній фазі ВНЛ 2022 взяли участь 16 команд. До фінального турніру в Анкарі вийшли вісім команд (сім перших у таблиці + команда господарів). До цієї групи не увійшла збірна Польщі, яка посіла 13 місце.

З 2018 року волейбольна Ліга націй організовується FIVB. Турнір 2021 року проходив в італійському місті Ріміні в «безпечній бульбашці», і його виграла збірна США. У всіх трьох попередніх змаганнях перемогли американці.

Пряма трансляція та результат чвертьфіналу Італія – Китай на Polsatsport.pl з 14:00.