Home Спортивне життя Ліга націй: провал польських волейболістів проти китайців

Ліга націй: провал польських волейболістів проти китайців

103
0

У прем’єрній версії ми дивилися гру «в один гол», а польки були фоном для добре налаштованих суперниць. Китайці швидко здобули перевагу (2:6), а на технічну перерву обидві команди вийшли за рахунком 3:12 – після серії з шести переможних дій, увінчаних асом Лі Інін. Поляки мали проблеми зі визнанням, вони також помилялися в атаці; після одного з них різниця становила вже десять очок (4:14). З таким результатом китайські волейболісти спокійно попрямували до перемоги, а останнє очко принесло їм результативну атаку Сіньюе Юаня (8:25).

Дивіться також: Польські волейболісти програли італійцям після рівного матчу

Набір номер два приніс набагато краще ставлення польських жінок. Після рівного старту біло-червоні отримали мінімальну перевагу; оскільки помилка суперниці мала два очки випередження під час технічної перерви (12:10), потім було 16:14, а потім 19:18 після вдалої атаки Олівії Рожанської. У цьому випуску VNL фінали в зіткненнях з суперниками вищого рангу зазвичай є прокляттям для польських волейболістів. І цього разу їм не вдалося розіграти вирішальні дії так, як хотіли. Коли Ван Юаньюань завершила найдовшу дію в сеті, китаянки мали сет-м’яч (21:24). Помилка подачі в китайській команді та блокування в наступній дії означали, що польки отримали точковий контакт. Однак у наступній дії вони упустили шанс, і Лі Інін віддав азіатській команді пропущене очко (23:25).

У третій партії після рівного старту перемогу взяли представники Китаю (10:14, 12:17). У підсумку поляки почали боротьбу, лизами Магдалени Юрчик скоротили втрати до трьох очок (18:21). Тренер Бін Кая попросив час, і китаянки взяли ситуацію під контроль. Атака польок у сітку подарувала їм матч-м’яч (19:24). Зузанна Гурецька відповіла в наступному дійстві, але в наступному Гон Сяньюй закрила суперництво результативною атакою (20:25).

Більшість балів: Мартина Чирнянська (9), Олівія Рожанська (9) – Польща; Лі Інін (15), Гун Сянъю (11) – Китай. Біло-червоні гірше забили в атаці, подачі (1-3) і блоку (4-11); вони також зробили більше власних помилок (22–16).

У п’ятницю у польських волейболістів буде вихідний, а в наступних матчах турніру в Софії вони зіграють з Домініканською Республікою (субота, 12.20; трансляція – Polsat Sport) та Болгарією (неділя, 18.50; трансляція – Polsat Sport Додатково).

Польща – Китай 0: 3 (8:25, 23:25, 20:25)

Польща: Анна Стенцель, Агнешка Конколевська, Йоанна Волош, Мартина Чирнянська, Вероніка Шлаговська, Олівія Рожанський – Марія Стенцель (ліберо) і Моніка Федусіо, Олександра Грика, Зузанна Гурецька, Магдалена Юрчик, Аліця Юрчик. тренер: Стефано Лаваріні
Китай: Сіньюе Юань, Лінью Дяо, Сянью Гун, Юаньюань Ван, Є Цзінь, Інін Лі – Вейі Ван (ліберо) і Яцянь Цай. тренер: Бін Кай.

судді: Ердаль Акінчі (Туреччина), Фабріс Колладос (Франція)