Home Спортивне життя Ліга націй: Шотландія перемогла Україну та стала лідером групи

Ліга націй: Шотландія перемогла Україну та стала лідером групи

85
0

Шотландія перемогла Україну з рахунком 3:0 у Дивізіоні B Ліги націй. Набравши три очки, підопічні Стіва Кларка піднялися на вершину турнірної таблиці. Вони на шляху до підвищення в Дивізіон А.

Шотландці вперше протистояли українцям 1 червня. Тоді на ставці був фінал плей-офф турніру за вихід на чемпіонат світу з Катару. Лідерами були гості в Глазго (3:1), які, однак, поступилися у вирішальній грі Уельсу з рахунком 0:1 і в підсумку не поїдуть на чемпіонат світу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Цезарій Ковальський: Міхнєвич навчився грати, як Навалка

Цього разу вага матчу була меншою і це відчувалося. Першу небезпечну дію шотландці провели на 11-й хвилині, коли Че Адамс пробив з флангу. Він встиг прострілити, але влучив точно в Анатолія Трубіна. Гості відповіли подякою Руслану Малиновському. Півзахисник Аталанти Бергамо зі штрафного відправив м’яч, який відскочив від стінки. До кінця першого тайму шотландці мали перевагу, але не змогли нею скористатися.

Після зміни сторін гра заспокоїлася, і вболівальникам стало нудно. На щастя для шоу, приблизно через чверть години Шотландія набрала темп, а Україна побачила свої шанси в контратаках. Двічі Адамс був близький до щастя, але спочатку він пробив у штангу, а потім блискуче втрутився Трубін.

Зрештою, господарі добилися свого. На 70-й хвилині Джон Макгінн скористався помилкою одного із захисників суперника, забравши у нього м’яч і відправивши у сітку. Рівно через 10 хвилин рахунок був 2:0. Ліндон Дайкс, який вийшов на заміну, завершив навіс з кутового. Поява 26-річного форварда стала віхою в грі. На 86-й хвилині гравець, який вийшов на заміну, знову пробив (знову після кутового), встановивши рахунок 3:0. Цікаво, що обидва голи асистував Раян Фрейзер – теж вийшовши на заміну.

Шотландія – Україна 3:0 (0:0)

мета: Джон Макгінн 70, Ліндон Дайкс 80, 87

У прикріпленому відео – підсумок матчу Шотландія – Україна (3:0).