Home Спортивне життя ME Munich 2022: Пія Скшишовська із золотою медаллю в бігу на 100...

ME Munich 2022: Пія Скшишовська із золотою медаллю в бігу на 100 метрів з перешкодами

103
0

Пія Скшишовська виграла золоту медаль у бігу на 100 метрів з бар’єрами на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики 2022 року в Мюнхені. Полячка показала час 12,53, лише на 0,02 секунди гірше свого життєвого рекорду. Другим став Лука Козак з Угорщини, а бронзу завоювала швейцарка Дітаджі Камбунджі. Це 12 медаль, у тому числі третя золота, польських спортсменів під час змагань у Мюнхені.

У фіналі Скшишовська, стартувавши з шостої доріжки, швидко залишила позаду всіх суперниць і впевнено побігла за золотом. Другим став Лука Козак з Угорщини, а бронзу завоювала швейцарка Дітаджі Камбунджі.

Скшишовська вийшла у фінал забігу як єдина полька. Клаудія Войтунік і Клаудія Сіціарж вибули у півфіналі.

Сіціарж набрав 13,00 і був четвертим у першому півфінальному заїзді. Другу серію Скшишовська іноді вигравала на 12,66 і гарантувала собі участь у фіналі. Войтунік була четвертою в третьому заїзді, в якому вона досягла найкращого результату сезону – 13.03.

Скшишовська посіла друге місце в півфіналі, Січарж була десятою, а Войтунік була класифікована 11-ю. Вісім гравців пройшли до фіналу: двоє з трьох півфінальних заїздів і двоє з найкращими результатами поза першою двійкою.

У фіналі Скшишовська показала результат 12,53, лише на 0,02 секунди гірше за свій особистий рекорд. Козак встановив рекорд Угорщини – 12,69, а Камбундія – 12,74. Нідерландка Надін Віссер опинилася відразу за подіумом.

Це 12 медаль, у тому числі третя золота, польських спортсменів під час змагань у Мюнхені.