Home Спортивне життя MLS: Кароль Свідерскі з новим ударом. Каміль Йозвяк і Ян Собоцінскі...

MLS: Кароль Свідерскі з новим ударом. Каміль Йозвяк і Ян Собоцінскі на лаві запасних (ВІДЕО)

82
0
 MLS: Кароль Свідерскі з новим ударом.  Каміль Йозвяк і Ян Собоцінскі на лаві запасних (ВІДЕО)

Кароль Свідерскі відзначився черговим ударом у MLS. Поляк увійшов до списку стрільців у матчі Шарлот ФК – Ді Сі Юнайтед. Команда Свідерського виграла цей матч з рахунком 3:0. Каміль Йозвяк і Ян Собоціньскі не піднялися з лави запасних.

Результат матчу на 13-й хвилині відкрив Стівен Бірнбаум. Американець влучив у власні ворота і тим самим вивів «Шарлотт» вперед.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Дев’ятий гол Незгоди в сезоні

На 64-й хвилині відзначився Свідерскі. М’яч був перекинутий у штрафний майданчик гостей. Тоді Бендер Бен зіграв м’яч. Кадр зробив Йорді Рейна. Голкіпер відбив удар, але Свідерскі одразу ж зловив м’яч. Поляк легко збільшив лідерство у своїй команді.

Цвях у труну команди DC United забив Куінн Макніл. Останній гол у цьому матчі американський футболіст забив на 67-й хвилині.

Наприкінці матчу поле покинув Свідерський. Daniel Rios вийшов замість нього. Каміль Йозвяк і Ян Собоцінскі були на лаві запасних у ФК «Шарлотт» під час цього матчу, але жоден з них не вийшов на поле.

PolsatSport.pl у версії для телефонів з Android та iOS!

Остання інформація та новини на сьогоднішній день, де б ви не були.