Неймовірний рекорд Лео Мессі! Лідирує Роберт Левандовскі

61
0
 Неймовірний рекорд Лео Мессі!  Лідирує Роберт Левандовскі

Лео Мессі забив гол за ПСЖ у середу у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів, у якому команда зі столиці Франції перемогла з рахунком 3:1 проти Маккабі з Хайфи. За підрахунками, це був його 39-й суперник у цьому змаганні, який забив гол. Ніхто інший не забивав хітів проти такої кількості команд.

Зустріч в Ізраїлі почалася сенсаційно – господарі вийшли вперед на 24-й хвилині. Їхня радість тривала недовго, адже до перерви він зумів розіграти Мессі, для якого це був 126-й гол у Лізі чемпіонів. За цим показником аргентинець поступається лише Кріштіану Роналду, який не брав участі в цьогорічних змаганнях Ліги чемпіонів і забив 140 голів. Роберт Левандовскі завершує подіум з 89 ударами.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів: яка невдача для Пйотра Зєлінського! Запустив два пенальті (ВІДЕО)

У другому таймі голи за ПСЖ забили ще два великих гравці тріо ПСЖ – Кіліан Мбаппе та Неймар.

Повертаючись до Мессі, середовий суперник ПСЖ – Маккабі з Хайфи став 39-м суперником аргентинця в Лізі чемпіонів, якому він забив. У цьому плані він випередив Роналду, з яким раніше ділив пальму першості.

На третьому місці Карім Бензема, який забив 34 різні команди в Лізі чемпіонів. Відразу за ним розташувався легендарний нападник Рауль (33), а замикає п’ятірку Левандовскі. Капітан нашої збірної переміг 31 голкіпера різних команд – нещодавно оформивши хет-трик у ворота Вікторії Пільзно, проти якої раніше не мав нагоди насолодитися голом.

Хоча Мессі більше не покращуватиме свою результативність на груповому етапі, оскільки він забивав голи проти «Бенфіки» та «Ювентуса» в минулому, Левандовскі все ще може наздогнати Рауля. Умова – записатись у список стрільців у протистояннях з «Інтером» та «Баварією», адже проти цих команд поляк ще не мав можливості забити. “Леві” грав проти Баварії, в т.ч. у фіналі Ліги чемпіонів у 2013 році, але тоді завершив матч без голів. Подібне було кілька днів тому в груповому матчі.

Гравці з найбільшою кількістю голів у ворота суперників у Лізі чемпіонів:

1. Лео Мессі (39)
2. Кріштіану Роналду (38)
3. Карім Бензема (34)
4. Рауль (33)
5. Роберт Левандовскі (31)

Серед 31 суперника, проти якого Левандовскі вразив ворота, є й інші Реал Мадрид (6 голів), ФК Барселона (4), Арсенал (4), Челсі (3) і ПСЖ, Ювентус і Манчестер Сіті. Найбільше влучних ударів поляк забив у ворота “Бенфіки” – 7.