Home Спортивне життя Pekao Szczecin Open: усі поляки вибули з турніру

Pekao Szczecin Open: усі поляки вибули з турніру

87
0

Посіяний під двома номерами Роберто Карбальєс Баена не дав шансу чемпіону Польщі Даніелю Міхальському у другому колі тенісного турніру Pekao Szczecin Open. Іспанець переміг 6:1, 6:2.

Безперечним фаворитом матчу був Баена, і він виконав цю роль бездоганно. Він дозволив молодому поляку виграти лише три партії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Pekao Szczecin Open: Янович і Кашніковський вилетіли в першому раунді

– Суперник був регулярнішим, краще фізично підготовленим. Однак результат не відображає того, що відбувалося на майданчику. Обмін був тривалим і запеклим, – зізнався чемпіон Польщі після закінчення матчу.

Міхальський був останнім поляком, який грав у цьогорічному Челленджері в Щецині.

Крім того, на середу були заплановані ще три матчі другого раунду, і всі вони пройшли в схожому перебігу з одним явним переможцем.

Найбільшою несподіванкою стало вилучення італійця Марко Чеккінато з решти гри. У півфіналіста Ролан Гаррос 2014 року переважав росіянин Олександр Шевченко. Італієць жодної миті не вступав у рівну боротьбу.

До чвертьфіналу також пройшов Корентен Муте. 23-річний француз дійшов до четвертого раунду US Open, в якому зазнав поразки від Каспера Рууда в чотирьох сетах. Йому знадобилося 56 хвилин, щоб вийти в чвертьфінал, обігравши італійця Джанлуку Магеру.

Суперником Муте в чвертьфіналі буде інший італієць Маттео Арнальді, який домінував над п’ятіркою сіяного іспанця Карлоса Табернера.

На четвер заплановано ще чотири матчі другого раунду одиночного турніру.