Home Спортивне життя Перемога Ягеллонії Білосток наприкінці тренувального збору

Перемога Ягеллонії Білосток наприкінці тренувального збору

52
0

Футболісти «Ягеллонії» завершили тренувальний збір.

Наприкінці майже двотижневого тренувального збору в Опалениці футболісти «Ягеллонії» перемогли новачка першої ліги «Хойнічанку Хойніце» з рахунком 2:0. Голи за команду з Білостока забили Хесус Імаз і Мартін Поспішіл.

Матч проходив у формулі 4 рази по 30 хвилин. Мацей Столярчик, тренер «Ягеллонії», проводив значну ротацію складу, всі гравці, в тому числі велика група молодіжних гравців, мали можливість проявити себе. Гордістю спарингу став гол чеського півзахисника Мартіна Поспішіла, який з-за меж штрафного спрямував м’яч зовнішньою частиною стопи у «вікно» воріт Хойнічанки.

Дивіться також: Афонсу Соуза зіграє за познанський “Лех”.

Це третій спаринг Ягеллонії під час тренувального збору в Опалениці. Раніше білостоцька команда виграла з рахунком 1:0 у познаньської Варти і поступилася з рахунком 1:2 чемпіону Польщі познанському Леху.

Кілька гравців отримали травми під час підготовки. Серед іншого чекає кількатижнева перерва Капітан команди Тарас Романчук, молодий гравець Мілош Матисік та іспанський півзахисник Хуан Камара. Кацпер Табісія, який має важку травму коліна, повернеться на поле через кілька місяців.