Home Спортивне життя Підсумок матчу “Баварія” – “Барселона” (ВІДЕО)

Підсумок матчу “Баварія” – “Барселона” (ВІДЕО)

69
0
Підсумок матчу

Гравець “Барселони” Роберт Левандовскі мав три хороші шанси, але в підсумку пропустив гол у ворота свого колишнього клубу “Баварії” в Мюнхені в другому турі групи С Ліги чемпіонів. Господарі перемогли з рахунком 2:0. Дивіться підсумок матчу.

Перед грою люди цікавилися, як зустріне поляка мюнхенська публіка, і відповідь надійшла на розминці – Левандовскі був останнім в основному складі “Барселони” і почув оплески з усіх боків, а сам він привітав публіку, повернувшись до всіх трибун.

“Дуже швидке возз’єднання з людиною, яка забила 238 голів за Баварію. Радий вас бачити”, – оголосив диктор стадіону.

Число 238 стосується голів, забитих у Бундеслізі. Якщо підрахувати всі змагання, поляк забив 344 рази за Баварію в 375 матчах.

У першому таймі Левандовскі мав три чудові гольові моменти. На 18-й хвилині, маючи попереду лише Мануеля Нойєра, він переправив м’яч понад поперечину, на 21-й у його «удар головою» результативно відреагував німецький голкіпер господарів, а на 42-й знову був близький до воріт. гол з м’ячем, але безпосередньо перед ударом ковзнув один із захисників.

Після зміни сторін ефективним був лише наступ господарів – голи забили французи Лукас Ернандес (50-й) і Лерой Сане (54-й). Барселоні вдалося провести лише кілька акцій, що завершилися промахами, і один раз – занадто легким ударом Левандовскі, який легко захистив Нойєр.

“Баварія” лідирує в групі С з шістьма очками, “Барселона” має три і займає друге місце. Третім з рівним показником є ​​міланський “Інтер”, який раніше переміг “Вікторію Пільзно” з рахунком 2:0.