Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Краковія перемогла Легію Варшава

PKO BP Ekstraklasa: Краковія перемогла Легію Варшава

68
0

Краковія перемогла варшавську Легію.

У п’ятничному матчі PKO BP Ekstraklasa “Краковія” перемогла варшавську “Легію”. «Пояси» вірогідно тріумфували 3:0.

Краковія вже вела на перерву. На 37-й хвилині Міхал Ракоці точним ударом завершив дії господарів і відкрив результат матчу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Новий клуб польського хавбека

Кілька хвилин другого тайму і другий гол підопічних Яцека Зелінського. Суддя продиктував пенальті після гри рукою Павла Вшолека, а Патрик Макух розміняв одинадцять на гол, забивши свій прем’єрний гол на полях Екстракласи.

Хоча на наступних хвилинах Бартош Капустка, колишній футболіст «Краковії», спробував забити контактний гол, у підсумку Кароль Нємчицкі не зіграв. У доданий час Беньямін Каллман забив третій гол у ворота господарів. «Краковія» перемогла з рахунком 3:0, здобувши третю перемогу в новому сезоні PKO BP Ekstraklasa.

Краковія – Легія Варшава 3:0 (1:0)
Цілі: Ракоці 37, Макух 51 (пенальті), Каллман 93