Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Легія Варшава краща за П’яст Глівіце

PKO BP Ekstraklasa: Легія Варшава краща за П’яст Глівіце

117
0
PKO BP Ekstraklasa: Легія Варшава краща за П'яст Глівіце

Перед матчем із «Легією» «Пяст» програв «Заглембу» та «Ягеллонії» з Білостока, тому команда тренера Вальдемара Форналіка хотіла набрати перші очки в цьому сезоні. Легія ж хотіла реабілітуватися за минулотижневу поразку з Краковією 0:3.

Дивіться також: PKO BP Ekstraklasa: Cracovia зупинилася. Перша поразка в сезоні

Перші чверть години гра велася переважно в центрі поля, і жодна з команд не створила хороших моментів. На 16-й хвилині матчу Макана Баку та Філіп Младенович провели ефектну дію на лівому фланзі, серб пробив у штрафний, але Жозуе не впорався з ударом по воротах.

Через кілька хвилин капітан португальських господарів віддав перпендикулярно на Павла Вшолека, якого в бічному секторі штрафного майданчика зупинив Александрос Катраніс.

На 30-й хвилині сталася штовханина між гравцями. Після невеликої конфузи жовтими картками були покарані Каміль Вільчек з «П’ястів» і Ліндсей Роуз з «Легії». Через сім хвилин Младенович пробив з лівого флангу на Ернеста Мучі, який пробив головою.

Перед самою перервою Маттіас Йоханссон віддав пас на Бартоша Капустку, той побачив “шістнадцятку” Жозуе справа, але удар португальця виявився неточним.

У першому таймі жодна з команд не завдала удару по воротах. «Легія» переважала, частіше атакувала, але в штрафному П’яста особливостей не було.

Варшавяни чудово розпочали другий тайм. Баку точним пасом помітив Ернеста Мучі, албанець опинився у штрафному, виграв дуель у Костянтина Райнера та переміг Франтішка Плаха.

Через кілька хвилин господарі підвищили перевагу. Бартош Капустка перпендикулярно віддав на лівий фланг штрафного майданчика на Младеновіча, який виграв дуель з Райнером, а потім з гострого кута сильно результативно пробив у поперечину.

Тренери шукали рішення у вигляді змін, в т.ч. новачок Рафал Августиняк з’явився на полі в Легії, граючи на позиції одного з центральних захисників.

Пізніше Плаха також викликав Баку, і м’яч після удару Жозуе пролетів над воротами, а через мить його штрафний удар відбив голкіпер словаків. Вшолек також спробував удачу, але Райнер відбив м’яч головою.

Після матчу Бартош Капустка поспілкувався з уболівальниками Легії. Півзахисник подякував за високу відвідуваність і підтримку під час матчу, закликав і надалі підтримувати і заспівав клубну пісню.

Після чотирьох турів «Легія» має сім очок, а «Глівіце» після чергової поразки ще не набрала очок, а в цьому сезоні вони ще не забили голів. На Łazienkowska вони програли вперше з грудня 2018 року.

Легія Варшава – П’яст Глівіце 2:0 (0:0)

Цілі: Муці 47, Младенович 51

Легія Варшава: Kacper Tobiasz – Mattias Johansson, Lindsay Rose (63. Rafał Augustyniak), Artur Jendzejczyk, Filip Mladenovic (84. Patryk Sokołowski) – Paweł Wszołek, Ігор Харатін, Josue, Bartosz Kapustka (61. Maciej Rosołek), Makana Baku (76. Robert Pich) – Ернест Мусі (84. Юрі Рібейро)

Piast Gliwice: Франтішек Плах – Константін Райнер, Якуб Червінскі, Аріель Мосор – Аркадіуш Пирка (84. Міхаель Амеяу), Міхал Капут (61. Даміан Кондзьор), Том Хатлі, Гжегож Томасевич (76. Рауно Саппінен), Міхал Храпек, Александрос Катраніс (63. Якуб Голубек) – Каміл Вільчек (76. Альберто Торіл)

Жовті картки: Роуз, Баку – Вільчек, Капут, Райнер

Суддя: Томаш Мусял (Краків). Глядачі: 19 045.