Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Сталь Мелец розділила очки з Радом’яком Радом

PKO BP Ekstraklasa: Сталь Мелец розділила очки з Радом’яком Радом

56
0
PKO BP Ekstraklasa: Сталь Мелец розділила очки з Радом'яком Радом

Гравці PGE FKS Stali Mielec у понеділковій грі зіграли внічию 1-1 з Radomiak Radom на своєму стадіоні. У першому турі ліги футболісти з Мельча несподівано перемогли познанський «Лех» з рахунком 2:0, а радомська команда вдома зіграла внічию з «Медзею Легніца» з рахунком 1:1.

У понеділок «Сталь» мала першу можливість забити. На 5-й хвилині голкіпер Радом’як так невдало розпочав дію своєї команди, що влучив м’ячем у гравця «Сталі», але той нагоду не встиг.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Владан Ковачевич націлений на Лісабонську “Бенфіку”.

У першому таймі обидві команди завдали по одному небезпечному дальньому удару. На 27-й хвилині Даніель Пік спробував здивувати Бартоша Мрожека, але м’яч пролетів повз ворота. За 5 хвилин до перерви пробив Мацей Доманський, але Габріель Кобиляк зумів вибити м’яч на кутовий.

На 55-й хвилині «Радомяк» вийшов вперед, після навісу Табо Челе захисники «Сталі» не помітили, що на лівому фланзі штрафного майданчика опинився Давід Абрамович. Той зі складної позиції влучно влучив по м’ячу.

На 71-й хвилині рахунок був 1:1. Далі, після розіграшу Крістіана Гетінгера з кутового, Саїд Хамуліч, який вийшов на заміну, відзначився точним ударом головою.

У кінцівці вирішальну перевагу мав Радом’як, який завдав двох дуже небезпечних ударів. На 83-й хвилині Даріуш Павловскі в ідеальній позиції не пропустив м’яч головою. З іншого боку, на початку додаткового часу Целе вдарив по ньому, але Мрожек був на своїй штанзі.