Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Усі пункти Вісла Плоцьк

PKO BP Ekstraklasa: Усі пункти Вісла Плоцьк

70
0

За підсумками 4-го туру футболісти «Вісли» з Плоцька перемогли «Медзь Легніца» з рахунком 4:1 і лідирують у турнірній таблиці з 12 очками. Четверта перемога далася Ойлерзам нелегко, і остаточний результат може дещо ввести в оману.

На 26-й хвилині словак Крістіан Валло вивів їх вперед, але ще через 10 хвилин іспанець Чука зрівняв рахунок. Через деякий час господарі знову перемагали, а іспанець Даво, який лідирує в заліку бомбардирів, забив четвертий гол у сезоні.

Результат у доданий час другого тайму збільшив до 3:1 резервіст Матеуш Левандовскі, а результат визначив хорват Марко Колар.

Команда наставника Павола Стано може похвалитися не лише набором у 12 очок, а й чудовим балансом воріт 14-2.

Жителі Плоцька на три очки випереджають «Краковію» та «Погонь» Щецин, а наразі сім очок набрали «Сталь Мелец», «Корона» з Кельце та «Легія» з Варшави.

Мідь залишилася на одне очко з моменту відкриття та посідає 16 місце в таблиці. Нижче лише Лех Познань та П’яст Глівіце, які єдині на полі не забили ні гола, ні очка.

У наступному раунді на лідера в суботу чекає складний іспит із «Погонь» у Щецині, а також відбудеться класика чемпіонату між «Відзев Лодзь» та «Легія».