Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Вісла Плоцьк переграла Варту Познань

PKO BP Ekstraklasa: Вісла Плоцьк переграла Варту Познань

53
0

Плоцьчани приїхали до Гродзіска Великопольського, підбадьорені високою перемогою над гданською «Лехією» з рахунком 3:0. Вже на перших хвилинах показали, що перемога на інавгурації сезону не випадкова. Вони з самого початку володіли ініціативою і підштовхнули воїнів до глибокої оборони. А коли познаньчани намагалися ввести дію, швидко втратили м’яч, оскільки не впоралися з агресивним пресингом суперника.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: PKO BP Ekstraklasa: Пйотр Челебан продовжив контракт і … завершив футбольну кар’єру

Вже перші дії підопічних Павла Стано завдали чимало клопоту обороні господарів. Через 14 хв. Після пасу Крістіана Валло Рафал Вольскі, вийшовши один на один з Адріаном Лісом, відправив м’яч у штангу. А помічник Павла Малеца показав положення офсайду нападника гостей, а відеозапис тривав майже п’ять хвилин. Зрештою головний арбітр повернувся до центру поля.

“Зелені” не встигли відреагувати на втрату голу, і через деякий час Лісу знову довелося вилучати м’яч із сітки. Через дві хвилини після відновлення гри Вольський спробував ще раз точно, але вже лівою ногою, і цього разу VAR нічого перевірити не довелося.

Швидко пропущені голи підрізали крила господарям, які через відсутність Адама Зрелака не мають переваги в наступі. До того ж, гравець цього матчу Мілан Коррін отримав травму і був змушений покинути поле на 32-й хвилині. Наставник Варти Давід Шульчек практично не мав повноцінної заміни бельгійцю і призначив… захисника Якуба Кельба, а роль нападника взяв на себе Міхал Якобовський.

Жителі Плоцька легко ламали атаки воїнів і шукали шансів у контратаках. Після одного з них Олександр Павляк віддав м’яч на Валло, який невлучно влучив, але іспанець, що стояв поруч, з близької відстані закинув м’яч у сітку.

Варта невдало завершила перший тайм і так само розпочала другий. Давид Шимонович припустився жахливої ​​помилки перед власним штрафним майданчиком, м’яч захопив Лукаш Секульскі, який виклав його, як на таці Даво. Іспанець забив уже третій гол цього сезону в чемпіонаті сильним ударом.

Наставник гостей, враховуючи результат, а також тридцятиградусну спеку, вирішив пошкодувати своїх підопічних і швидко зробив три заміни. Гравці з Познані шукали почесного голу, близьким до його відбиття був Дімітріс Ставаропулос, який трохи запізнився з ковзанням після непоганого прострілу Кельба.

Зрештою, Шульчек також дотягнувся до замін і випустив на поле чотирьох молодіжних гравців. Завдяки цьому гравці змогли «набрати» хвилини, необхідні для виконання нового рецепту про молодіжку.

Темп матчу значно впав, але було багато ситуацій, які могли призвести до більшої кількості голів. Після індивідуальної дії Даміан Вархол був близький до того, щоб змусити Ліс здатися, але Ліза не здивувалася. Шимон Сарбіновський показав непогану сторону у Варті, після чого Конрад Матушевскі міг записатися до стрільців, але його удар на останній хвилині заблокував Александер Павляк. Через кілька хвилин Сарбіновський спробував здалеку переграти Бартомея Градецького, але голкіпер гостей зберіг ворота чистими.

Варта Познань – Вісла Плоцьк 0:4 (0:3)