Home Спортивне життя Прем’єр-ліга: Манчестер Юнайтед перемагає ФК Ліверпуль

Прем’єр-ліга: Манчестер Юнайтед перемагає ФК Ліверпуль

62
0
Прем'єр-ліга: Манчестер Юнайтед перемагає ФК Ліверпуль

Манчестер Юнайтед здобув першу перемогу в цьому чемпіонаті. “Червоні дияволи” вдома перемогли ФК “Ліверпуль” з рахунком 2:1. Команда Юргена Клоппа все ще чекає першої перемоги в чемпіонаті.

На 16-й хвилині господарі вийшли вперед. Джейдон Санчо завершив удар в один дотик. Ерік тен Хага додав другий гол за вісім хвилин після перерви. Вихід один на один з Аліссоном Маркус Решфорд перетворив на гол.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Легенда англійського футболу завершив кар’єру

Контактний гол у гостей був забитий на 82-й хвилині гри. Конфуз у штрафному «Юнайтед» Мохаммед Салах. Єгиптянин переміг Давіда де Хеа ударом головою. Як з’ясувалося пізніше, вболівальники, які зібралися на “Олд Траффорд”, більше голів не бачили.

“Червоні дияволи” перемогли вперше в сезоні. З іншого боку, “червоні” все ще чекають своєї першої перемоги в лізі. У перших трьох турах підопічні Клоппа двічі зіграли внічию і один раз програли.

Манчестер Юнайтед – ФК Ліверпуль 2:1

Цілі: Санчо 16, Решфорд 53 – Салах 82