Home Спортивне життя Прем’єр-ліга: Манчестер Юнайтед розбитий Брентфордом

Прем’єр-ліга: Манчестер Юнайтед розбитий Брентфордом

57
0
Прем'єр-ліга: Манчестер Юнайтед розбитий Брентфордом

Манчестер Юнайтед жахливо почав сезон 2022/2023. У 1 турі підопічні Еріка з Гааги програли на Олд Траффорд Брайтону з рахунком 1:2. Кріштіану Роналду розпочав цю гру на лаві запасних. Перед початком чемпіонату португалець хотів за всяку ціну покинути Манчестер і приєднатися до клубу, де міг би зіграти в Лізі чемпіонів. Агент футболіста пропонував свої послуги таким клубам, як ПСЖ і Челсі. Це, однак, не спрацювало.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Стівен Джеррард кращий за Френка Лемпарда. Метті Кеш поранений

У грі з Брентфордом Роналду вийшов у першому складі, але в грі “червоних дияволів” це не сильно змінило. Перший тайм став справжнім кошмаром для Манчестера, пропустивши чотири голи за 35 хвилин.

Свій перший гол гості пропустили після фатальної помилки Давіда де Гей, який не впіймав м’яч, що повільно летів після удару Джоша Дасілви. Другий гол – результат непотрібної гри у власному штрафному майданчику. Цього разу, крім Де Гей, не похизувався і Крістіан Еріксен. Наступні два удари були забиті без такої участі гравців Юнайтед. Після перерви наставник “Манчестера” зробив кілька кадрових перестановок, але з цього нічого не вийшло. Ми більше не дивилися на голи.

Брентфорд – Манчестер Юнайтед 4:0 (4:0)

Цілі: Дасільва 10, Дженсен 18, Мі 30, Мбеумо 35

Брентфорд: Девід Райя – Аарон Хікі (Мадс Бех Соренсен 80′), Понтус Янссон, Бен Мі, Ріко Генрі – Мадс Расмуссен, Крістіан Норгаард (Френк Он’єка 80′), Матіас Дженсен (Шендон Баптіст 74′) – Браян Мбеумо (Йоане Вісса 73′ ), Іван Тоні, Джош Дасілва (Віталій Джанелт 62 ‘)

Манчестер Юнайтед: Давід де Хеа – Діого Далот, Гаррі Магуайр, Лісандро Мартінес (Рафаель Варан 48′), Люк Шоу (Тірелл Маласія 46′) – Крістіан Еріксен (Донні ван де Бік 88′), Фред (Скотт Мактоміней 46′), Бруно Фернандес – Джейдон Санчо (Ентоні Еланга 60 ‘), Кріштіану Роналду, Маркус Решфорд

Жовті картки: Магуайр, МакТомміней, Рашфорд, Фернандес