Home Спортивне життя Всесвітні ігри-2022: у біло-червоних уже одинадцять медалей у Бірмінгемі

Всесвітні ігри-2022: у біло-червоних уже одинадцять медалей у Бірмінгемі

70
0

Наразі одинадцять медалей завоювали представники Польщі в 11-му Всесвітніх іграх, тобто Всесвітніх іграх неолімпійських видів спорту, які проходять у Бірмінгемі (Алабама), США.

На змаганнях, що стартували 7 липня, збірна Польщі здобула три золоті, три срібні та п’ять бронзових медалей.

На найвищу сходинку п’єдесталу піднялися Агата Сітко у важкій атлетиці, Шимон Кропідловський у плаванні в ластах на дистанції 50 метрів та жіноча команда у плаванні на дистанції 4х50 з перешкодами.

Срібні медалі отримали: Шимон Кропідловскі (біг на 100 м у ластах), Зузанна Кула у легкій вазі та Павел Лащак у змаганнях безпілотників.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Шимон Кропідловський із золотою медаллю

На найнижчій сходинці п’єдесталу пошани розташувалися: Аліція Чорж (заплив на 200 перешкод), команда рятувальників 4х25 м з манекеном, Магдалена Маціос (вага 65 кг), Моніка Скіба (80 кг) та Арон Розум (115 кг). .

Одинадцять медалей дають Польщі 13-е місце в заліку змагань. Лідирує Німеччина – 27 (16-2-9) попереду Угорщина – 23 (10-6-7), Колумбія – 20 (9-8-3), Україна – 24 (9-6-9), Італія – 36 (8-16-12) і Японія – 21 (8-5-8).

На Х Всесвітніх іграх, що відбулися у Вроцлаві 2017 року, поляки здобули 20 медалей (5-6-9).

Змагання в Бірмінгемі триватимуть до 17 липня. Всесвітні ігри в США проводяться вдруге. Вперше захід відбувся в 1981 році в каліфорнійському місті Санта-Клара.