Роберт Левандовскі отримав нагороду за виступ у Ла Лізі

57
0

Роберт Левандовскі був визнаний найкращим гравцем третього туру Ла Ліги

Роберт Левандовскі був нагороджений за гру в останньому матчі чемпіонату Барселони. Читачі щоденника “Marc” вибрали польського форварда найкращим гравцем третього туру Ла Ліги.

У третьому турі вищої ліги Іспанії «Барселона» зустрілася з «Райо Вальєкано». «Прайд Каталонії» легко виграв цю зустріч з рахунком 4:0. Левандовскі вперше в цьому матчі записався в список стрільців на 24-й хвилині. Другий гол капітан збірної Польщі забив на 64-й хвилині.

“Льюї” був одним із найголовніших учасників “блаугранас” у цьому матчі. Не дивно, що його обрали найкращим футболістом черги читачі щоденника «Марк» і користувачі порталу Socios.com. Левандовскі отримав 52 відсотки голосів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Карлес Пуйоль прокоментував гру Роберта Левандовскі. У нього забракло слів

У нинішньому сезоні польський снайпер уже зіграв у трьох матчах у найвищій лізі Іспанії. За цей час він забив чотири голи і зробив одну результативну передачу.