Home Спортивне життя Роберт Левандовскі забив два голи на Камп Ноу. Барселона виграла у...

Роберт Левандовскі забив два голи на Камп Ноу. Барселона виграла у Реала Вальядоліда

73
0
 Роберт Левандовскі забив два голи на Камп Ноу.  Барселона виграла у Реала Вальядоліда

Роберт Левандовскі з голом за Барселону.

Барселона Роберта Левандовскі розгромила Реал Вальядолід з рахунком 4:0. Поляк забив перші два голи на Камп Ноу в Ла Лізі. Завдяки цій перемозі “Барселона” вийшла на друге місце в чемпіонаті Іспанії.

Левандовскі відкрив рахунок на 24-й хвилині. Поляк прийняв влучний навіс від Рафінії та спрямував м’яч біля лівої стійки воріт Вальядоліда.

Свій перший гол у лізі Педрі забив на 43-й хвилині. У штрафному «Реал Вальядолід» Усман Дембеле дуже вдало знайшов іспанця, а той завершив ситуацію типовою «дев’яткою», збільшивши перевагу «Барселони».

У другому таймі на 64-й хвилині Левандовскі вдруге направив м’яч у ворота гостей. Ба більше, форвард “Барсі” показав “поперечний” удар між ніг захисника! Один м’яч потрапив у ворота Жорді Масіпа. Ще один, другий асист, якому передував чудовий, динамічний розбір, зробив Дембеле.

У додатковий час рахунок 4:0 встановив Серхі Роберто, який зареєструвався після перерви.

Після нічиєї з “Райо Вальєкано” і перемоги над “Реал Сосьєдадом” і “Реал Вальядолідом” “Барселона” посідає друге місце в таблиці. Лідер – «Реал Бетіс».

ФК Барселона – Реал Вальядолід 4:0 (2:0)
Цілі: Левандовскі 24, 65, Педрі 43, Серхі Роберто 92