Home Спортивне життя Серія А: Кшиштоф Пьонтек дебютував у Салернітані

Серія А: Кшиштоф Пьонтек дебютував у Салернітані

69
0

У матчі 5-го туру чемпіонату Італії між «Салернітаною» і «Емполі» в складі команди з Салерно вперше зіграв польський форвард Кшиштоф Пьонтек, який з’явився на полі на 56-й хвилині гри. Гра закінчилася внічию 2:2. Аталанта Бергамо знову лідирує.

Уродженець Дзержонюва Пёнтек, орендований у берлінської «Герти», змінив ігрове поле Федеріко Бонаццолі через 11 хвилин після зміни сторін. Поляк не допоміг команді перемогти, і гра завершилася поділом очок. У складі «Салернітани» забивали італієць Паскуале Маццоккі та сенегалець Булає Діа. У свою чергу, у «Емполі» в список стрільців записалися уругваєць Мартін Сатріано та голландець Сем Ламмерс.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Паулу Соуза очолить клуб представника Польщі?

В останній день трансферного вікна з “Кальярі” в “Емполі” був орендований ще один поляк Себастьян Валукевич. Поєдинок із «Салернітаною» він спостерігав з лави запасних і офіційного дебюту ще чекатиме.

Після цього матчу команда Пьонтека посідає 10-е місце в турнірній таблиці Серії А з шістьма очками, а команда Валюкевича – 15-е з чотирма очками. Нинішнім лідером з двома очками перед Наполі та Міланом є Аталанта Бергамо, яка в понеділок перемогла новачка Монцу з рахунком 2:0