Home Спортивне життя Серія А: Наполі лідирує, незважаючи на нічию у Флоренції

Серія А: Наполі лідирує, незважаючи на нічию у Флоренції

77
0

“Наполі”, як і захисники титулу “Мілан”, “Лаціо” Рим, “Аталанта” Бергамо, “Торіно” Карола Лінетті та “Рома” Нікола Залевскі, набрали сім очок, але у них найкращий показник забитих м’ячів.

Команда з Флоренції є найсильнішим суперником з попередніх, яких клуб з Неаполя зустрічав у цьому чемпіонаті. Останні три поїздки до Тоскани були трьома перемогами Наполі. Цього разу матч був дуже рівним, але не вистачило навіть одного голу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Дебют Аркадіуша Міліка! Нічия в хітові туринський “Ювентус” – “Рома”.

Гол гостей був забитий наприкінці першого тайму після удару Віктора Осимена, але арбітр побачив офсайд нігерійця.

Через чотири чверті години поле покинули Зєлінскі та Чвіч Кварачкелія. Грузинський снайпер “Наполі” цього разу мав не надто багато можливостей записатися в список стрільців.

У складі господарів не вистачило Шимона Журковського, який скаржився на травму.

У попередніх недільних матчах «Салернітана», яка не мала травмованого Франка Рібері, перемогла «Сампдорію» з Генуї з рахунком 4:0. Захисник господарів Павел Ярошинський не виходив на поле з лави запасних, а у гостей не було Бартоша Берешинського.

Павел Давидович і Матеуш Прашелік сиділи на лаві запасних до кінця гри за Верону, яка вдома програла Аталанті Бергамо 0:1.

У суботніх матчах туринський “Ювентус” зіграв вдома внічию з “Ромою” (1:1). У ворота господарів вийшов Войцех Щенсни, який повертався після травми, а в другому таймі на поле вийшов орендований у марсельського «Олімпіка» Аркадіуш Мілік. З перших хвилин другого тайму у складі гостей заграв Нікола Залевскі.

Кремонезе ж програв на своїх глядачах «Торіно» 1:2, а в складі гостей грав Кароль Лінетті.

Раніше «Болонья» Лукаша Скорупського програла на «Сан-Сіро» Мілану, який захищає титул, 0:2. У складі “россонері” голами відзначилися португалець Рафаель Леао та француз Олів’є Жиру. Весь матч на лаві запасних гостей провів півзахисник Кацпер Урбанскі.

Ще один польський голкіпер мав більше приводів для задоволення. Спеція з Бартошем Дронговським між стійками та захисником Якубом Ківіором зіграла внічию 2:2 із Сассуоло.

У п’ятницю міланський “Інтер”, який посів друге місце, програв у Римі “Лаціо” з рахунком 1:3, зазнавши першої поразки в турнірі.