Home Спортивне життя Серія А: тривожні фото гри Ювентус – Спеція. Войцех Щенсни з...

Серія А: тривожні фото гри Ювентус – Спеція. Войцех Щенсни з серйозною травмою?

67
0
 Серія А: тривожні фото гри Ювентус – Спеція.  Войцех Щенсни з серйозною травмою?

Голкіпер Ювентуса Войцех Щенсни отримав травму в кінці першого тайму гри четвертого туру Серії А проти Спеції. Поляка підняли на ношах з майданчика з травмою гомілковостопного суглоба правої ноги.

Щенсни стрибнув до м’яча і невдало приземлився, а потім згорнувся від болю і не зміг підвестися. На 42-й хвилині його замінив Маттіа Перін.

Тоді «Ювентус» вів у Турині з рахунком 1:0 після удару Душана Влаховича зі штрафного на дев’ятій хвилині.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Аркадіуш Мілік хоче написати нову картку

Аркадіуш Мілік є резервним складом господарів, а Бартломей Дронговскі, Аркадіуш Реца та Якуб Ківіор зіграли за Спецію з першої хвилини.