Home Спортивне життя Шість голів у грі між ФК Барселона та Манчестер Сіті

Шість голів у грі між ФК Барселона та Манчестер Сіті

69
0

Це намагався організувати Хуан Карлос Унсуе. Колишній голкіпер «Барселони», а згодом тренер «Селті Віго» та «Жирони», зокрема, два роки тому публічно оголосив, що страждає на розсіяний склероз. Експортер долучився до допомоги іншим людям, які постраждали від цієї хвороби. Їм будуть передані кошти, виручені від засідання «Думи Каталонії» з «Громадянами».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: “Барселона” втратила заміну Левандовскі. Хаві не хоче його віддавати, але він змушений

Обидва тренери внесли багато змін у стартові склади. Гравців першого плану переплутали із запасними. На 21-й хвилині Хуліан Альварес, який зазвичай сидить на лаві запасних, вивів гостей вперед. Юний аргентинець скористався помилкою Інакі Пени і без проблем відправив м’яч у сітку. Однак на 29-й хвилині “Барселона” зрівняла рахунок завдяки П’єру-Еммеріку Обамеянгу.

У другому таймі футболісти на чолі з Пепом Гвардіолою здобули явне домінування. Вони штовхали Барселону в обороні довгими фрагментами, і здавалося, що це лише питання часу, коли вони повернуться вперед. Тим часом на 67-й хвилині Френкі де Йонг забив гол після необережної поведінки в обороні, і рахунок став 2:1 на користь Барселони. Однак господарі втримали перевагу лише три хвилини. Коул Палмер знову привів до нічиєї.

Ажіотаж на Камп Ноу ще не закінчився. На 79-й хвилині Серхі Роберто включився в атаку і влучним пасом подав Мемфісу Депаю. Голландець втратив накриття у штрафному і без проблем переміг голкіпера суперників. На 9-й хвилині доданого часу другого тайму Ріяд Марез реалізував пенальті за фол Ерлінга Халанда. Алжирець зафіксував рахунок – 3:3.

Роберт Левандовскі провів весь матч на лаві запасних.

ФК Барселона – Манчестер Сіті 3:3 (1:1)

Цілі: П’єр-Емерік Обамеянг 29, Френкі де Йонг 66, Мемфіс Депай 79 – Хуліан Альварес 21, Коул Палмер 70, Ріяд Марез 90 + 9 (пенальті)