Home Спортивне життя Смертельна травма Каміля Грабари. Поляк показав фото з лікарні

67
0
 Смертельна травма Каміля Грабари.  Поляк показав фото з лікарні

Травма Каміла Грабари.

У Каміля Грабари залишилися не найкращі спогади про недільний матч ФК “Копенгаген”. На початку матчу поляк отримав серйозну травму і був змушений покинути поле.

Воротарський клуб представника Польщі в датській прем’єр-лізі на виїзді протистояв команді «Ольборг». Участь Грабара в цьому засіданні припинилася через кілька хвилин. Голкіпер зіткнувся із захисником “Ольборга” Матіасом Россом, який вдарив його головою в обличчя.

Дивіться також: Роберт Левандовскі проти Реала. Дебют поляка в Барселоні (ВІДЕО)

Згодом Грабара самостійно покинув поле, але продовжити гру не зміг. Його замінив Карл-Йохан Джонссон, і Копенгаген переміг з рахунком 3-1.

Через кілька годин Грабара опублікував у своїх соцмережах фото, написавши про… “нову історію з новим носом”. У поляка велика перерва в грі, про що він також повідомив у своєму твіттері.

Грабара приєднався до команди з Копенгагена рік тому з Ліверпуля. У червні цього року він дебютував у дорослій збірній Польщі, зігравши товариський матч з Уельсом (2:1).