Home Спортивне життя Спідвей націй: поляки у фіналі, попри проблеми

Спідвей націй: поляки у фіналі, попри проблеми

119
0

Польські спідвеїсти кваліфікувалися до суботнього фіналу змагань Speedway of Nations у Воєні.

Польські спідвеїсти вийшли на суботній фінал змагань Speedway of Nations у Войенсі, але лише після гонки плей-оф, у якій перемогли німців. Пряме підвищення отримали австралійці та, неочікувано, фіни.

Серед фаворитів змагань за звання найкращої команди світу були Бартош Змаржлік, Мацей Яновський та Патрик Дудек. А в півфіналі розчарували. Вони здобули чотири перемоги в шести гонках, поступившись фінам і австралійцям. Вони набрали 31 бал, що забезпечило їм третє місце і, згідно з регламентом, змусило грати в плей-офф з четвертою Німеччиною (30). Ймовірно, вони виграли їх з рахунком 7:2 і в суботу у них буде шанс поборотися за медалі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бартош Змаржлік прокоментував рішення покинути “Сталь”: Гожув – мій дім, і ніщо цього не змінить

Кращими у середу виявилися австралійці (35 очок), які лише на один бал випередили сенсаційних фінів Тімо Лахтієгу та Тімі Салонена. Дуже добре виступив і німець Кай Хюкенбек, який єдиний виграв чотири гонки. У плей-офф, однак, йому довелося визнати перевагу Дудека та Змарзліка.

У четвер відбудеться другий півфінал, фаворитами якого стануть англійці та шведи. Данцям уже гарантовано місце в суботньому фіналі як господарі.

Змагання зі спідвею націй 2018 замінили командний Кубок світу, в якому поляки досягли багатьох успіхів. У новій формулі, що нагадує парний турнір, збірна Польщі ще не досягла верхньої сходинки п’єдесталу, хоча завжди є серед фаворитів. На їхньому рахунку три срібла та одна бронза.