Home Спортивне життя Суперники краще на тай-брейку! Поразка польських волейболісток на інавгурації турніру ЄЮОФ-2022

54
0
 Суперники краще на тай-брейку!  Поразка польських волейболісток на інавгурації турніру ЄЮОФ-2022

Бяло-Червоні, незважаючи на хорошу гру, втрачає очко за технічні перерви в першому сеті (7:8, 12:16). Польській команді не можна було відмовити в хоробрості. Чудово відзначився Титус Новік, завдяки якому Польща в заключній стадії сету поступилася суперникам лише трьома очками 18:21. Однак останнє слово було за бельгійцями 23:25.

Дивіться також: Склад збірної Польщі з волейболу на Олімпійський фестиваль молоді Європи

Наступний сет був набагато більш рівним. Спочатку поляки вели з рахунком 8:7, але вже через мить перевагу здобула команда з Бельгії (14:16). Кінцівка була жорстокою та захоплюючою. Очки набрали Каміль Шимендер і Якуб Ольшевскі. І цього разу, однак, кінцівка належала бельгійцям (22:25). У їх складі очки набрав Леннерт Біларт.

Підопічні Матеуша Грабди здаватися не збиралися. У наступних двох сетах вони значно більше ризикували на подачі та в контратаці. Важливо, що наприкінці третього відрізку гри вони зберегли холоднокровність у кінцівці, вигравши 25:23.

У наступній частині поляки зберегли високу результативність в атаці, в т.ч. Новік і Каміль Шимендера. Це призвело до рішучої перемоги 25:17.

Здавалося, що на тай-брейку збірна Польщі йшла до перемоги. На жаль, прості помилки в прийомі та атаці призвели до того, що поляки програвали 2:5 та 4:10 відповідно. Наші гравці не зуміли компенсувати таку втрату. Їм довелося визнати перевагу суперників, програючи 7:15, а за підсумками матчу 2:3.