Home Спортивне життя Tour de Pologne: Ітан Хейтер став новим лідером. Тімен Аренсман виграє...

Tour de Pologne: Ітан Хейтер став новим лідером. Тімен Аренсман виграє гонку на час

60
0
 Tour de Pologne: Ітан Хейтер став новим лідером.  Тімен Аренсман виграє гонку на час

Тімен Аренсман з команди DSM виграв 6-й етап Tour de Pologne 2022 – індивідуальну гонку на час від Гронкува біля Нового Таргу до лижної станції на Русинському Верху. Колумбієць Серхіо Ігіта з Bora-hansgrohe втратив жовту майку. Новим лідером гонки став Ітан Хейтер з Ineos Grenadiers

На 11-кілометровій трасі Аренсман на сім секунд випередив іншого конкурента “гренадерів” американця Магнуса Шеффілда. Хейтер втратив ще одну секунду.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Філ Баугауз: Все вирішиться на етапі в четвер

Поточний лідер, колумбієць Серхіо Ігіта (Bora-hansgrohe) фінішував 16-м, відставши 50 секунд.

Найкращий з поляків Якуб Качмарек, який виступав у національній збірній, досяг 34-го результату.

За день до завершення гонки Хейтер на 11 секунд випереджає Аренсмана і на 18 секунд випереджає іспанця Пелло Більбао (Bahrain Victorious). Качмарек займає 28-е місце, програючи хвилину 38 секунд.