Home Спортивне життя Тур де Франс: француз Бушар відмовився від участі через коронавірус

Тур де Франс: француз Бушар відмовився від участі через коронавірус

67
0

Француз Джеффрі Бушар став першим гонщиком, який відмовився від 109-ї гонки Тур де Франс через коронавірусну інфекцію, повідомила в суботу його команда AG2R-Citroen.

Це вже п’ятий учасник змагань, якому за станом здоров’я довелося завершити змагання раніше на трасі цієї гонки. Інші велосипедисти відчули наслідки травми.

«Я не почувався добре під час п’ятничного етапу. Це величезне розчарування, тому що ми тільки досягали моєї улюбленої місцевості, гір”, – сказав Бушар, цитований у прес-релізі команди.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Євген ЧС-2022: Кастер Семеня виступить у забігу на 5000 м

Француз у генеральній класифікації став 111-м, поступившись лідеру словенця Тадею Погачару (UAE Team Emirates) на 30,44 хв.

30-річний Бушар виграв гірську класифікацію на Vuelta a Espana 2019 і торішньому Giro d’Italia.

Перед початком цьогорічного Туру Міжнародний союз велосипедистів (UCI) оголосив досить ліберальні правила тестування на COVID-19. Замість ПЛР-тестів, які потребують часу, запровадили швидкі тести на антиген. Їх результат відомий протягом декількох хвилин після завантаження. У новому правилі також зазначено, що гонщик залишається в гонці, незважаючи на позитивний тест, доки у нього немає симптомів і він не заражає інших. Так було з голландцем Бобом Юнгельсом, одноклубником Бушара.

У перший день відпочинку, у понеділок, будуть проведені обов’язкові тести для всіх учасників команди.