Home Спортивне життя US Open: Карлос Алькарас у півфіналі

US Open: Карлос Алькарас у півфіналі

79
0

Посіяний під “трійкою” Карлос Алькарас у чвертьфіналі тенісу переміг італійця Янніка Сіннера 6:3, 6:7 (7-9), 6:7 (0-7), 7:5, 6:3 турніру після двобою, який тривав більше п’яти годин US ​​Open. Це його найбільший успіх на турнірах Великого шолома. У четвертому сеті іспанець врятував матчбол.

Зустріч закінчилася раніше 3:00 за місцевим часом (вранці в Польщі) – найпізніше в історії US Open.

– Я не знаю, як я це зробив. Рівень, на якому я грав, рівень цього матчу, був приголомшливим, – сказав 19-річний Алькарас відразу після перемоги.

Іспанець у четвертому сеті за результату 4:5 за 11-го італійця врятував матчбол.

– Я вірив у себе. Завжди є надія, поки не програєш. Я вірив у свою гру, – зізнався він.

Поєдинок тривав майже п’ять годин 20 хвилин, став другим за тривалістю в історії заходу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: US Open: Іга Свёнтек виступила після чвертьфіналу

Швидко прогресуючи, Алькарас раніше не дійшов до півфіналу турнірів Великого шолома. Тепер він бореться не лише за підсумковий тріумф, а й за позицію лідера світового рейтингу.

У півфіналі його суперником буде Френсіс Тіафо, який тут чудово виступає. Посіяний під 22-м номером, американець у чвертьфіналі переміг росіянина Андрія Рубльова в трьох сетах, а раніше переміг серед інших з відомим іспанцем Рафаелем Надалем.

– Френсіс вже переміг Рафу, Рубльова. Він дуже впевнений у собі, буде дуже важко. Але я хочу скористатися цим моментом, моїм першим виходом до півфіналу, – прокоментував іспанець.