Варшавська «Легія» програла у спарингу з «Мотор Люблін».

1 просмотров
0

Перший гол за Легію забив Лірім Кастраті.

Футболісти варшавської Легії програли друголіговому Мотор Люблін з рахунком 2:3 (2:1) у товариському футбольному матчі в Ксенженіце. Це була третя поразка “військових” у четвертому спарингу перед початком чемпіонату.

До перерви футболісти «Легії» вели з рахунком 2:1 після голів представника Косово Ліріма Кастраті (12) і Майка Навроцького (44) і удару у гостей Даміана Седзіковскі (20).

Дивіться також: Суза прийняв рішення на майбутнє! Португальська в PKO BP Ekstraklasa

На 57-й хвилині Маріуш Рибіцкі зрівняв рахунок. Через дві хвилини ізраїльський півзахисник «Легіону» Джоель Абу Ханна отримав червону картку за фол у штрафному, а переможний гол «Мотора» забив Рафал Кроль з пенальті.

У четвер підопічні тренера Кости Руняїча повернулися зі зборів в Австрії, де поступилися чемпіону країни РБ Зальцбургу 2:3, а раніше румунській команді Сепсі ОСК Сфанту Георге 0:1. Перед від’їздом на збір у першому сезоні спарингу в Ксенженіце вони перемогли Хойнічанку Хойніце з рахунком 3:1. Тоді на тренерській лаві дебютував Руняїк.

Наступні ігри «Легія», яка завершила попередній сезон чемпіонату на 10-му місці, розпочне наступні ігри 16 липня виїзним поєдинком проти новачка «Корони» Кельце.

Легія Варшава – Мотор Люблін 2:3 (2:1)

Цілі: Кастраті (12′), Навроцький (44′) – Седзіковскі (19′), Рибіцкі (57′), Кроль (60′)

Легіон: Хладун – Йоханссон (Ніскі 46′), Навроцкі (Кісєль 71′), Абу Ханна (Грудзінскі 61′), Младенович (Рібейро 61′) – Сліш – Кастраті (Крамер 46′), Соколовскі (Стшалек 71′), Муці (Челхака) 61′), Піч (Якшибаєв 46′) – Росолек (Скібіцкі 46′).
Мотор (стартовий склад): Лах – Шарек, Рудол, Ціхоцкі, Ласковскі – Кроль, Войцік – Седзіковскі, Цегларж, Сташак – Жебраковскі.