Home Спортивне життя Ліга 1: ПСЖ зберіг позицію лідера. Дублет Кіліана Мбаппе

Ліга 1: ПСЖ зберіг позицію лідера. Дублет Кіліана Мбаппе

63
0
 Ліга 1: ПСЖ зберіг позицію лідера.  Дублет Кіліана Мбаппе

Гравці “Парі Сен-Жермен” відстояли лідируючу позицію в чемпіонаті Франції. Чемпіон країни в 6 турі переміг на виїзді “Нант” з рахунком 3:0. Кіліан Мбаппе забив два голи і вже забив сім у змаганнях.

Команда «Нанта» розпочала гру на великому ентузіазмі. Щоб змінити результат, більше мали господарі. Легковажна втрата м’яча в центрі поля дозволила ПСЖ створити ефективну контратаку. Після гри Лео Мессі м’яч дістався Кіліану Мбаппе. Французький гравець пробив під штангу і одразу після перерви додав свій сьомий удар у сезоні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Конфлікт Неймара та Кіліана Мбаппе в Парі Сен-Жермен? Йдеться про пенальті

Мбаппе, чемпіон з результативних передач попередніх змагань, ще не віддав пас, який допоміг його одноклубнику забити гол в останніх шести іграх чемпіонату.

Гостям з 24-ї хвилини було легше, адже червону картку побачив Фабіо да Сілва, який прямою ногою атакував португальського півзахисника Вітінью. Виключення ускладнило ситуацію для господарів, але вони грали амбітно на кращий результат.

Після другого голу господарі втратили віру у власні сили, що вилилось у перший удар парижан у кар’єрі Нуну Мендеса.

Олімпік з Марселя, найстрашніший суперник ПСЖ, також набрав три очки на виїзді – перемога над Осером з рахунком 2:0. В обох клубів по 16 очок. На три менше виграли Олімпік Ліон і Ленс.

Команда з Ліона в суботу перемогла вдома Анже з рахунком 5:0 і має ще один матч позаду. А в неділю Ленс зіграє проти Реймса.