Home Спортивне життя Вдалий дебют Себастьяна Шиманського в Ередівісі. Сім голів у грі з...

Вдалий дебют Себастьяна Шиманського в Ередівісі. Сім голів у грі з “Фейєнордом”.

51
0
 Вдалий дебют Себастьяна Шиманського в Ередівісі.  Сім голів у грі з

Себастьян Шиманський порадував уболівальників “Фейєнорда” у своєму першому матчі в Ередивізі. Поляк асистував двома влучними ударами своїх одноклубників під час виїзної гри проти Вітесса. Команда представника Польщі виграла цей матч з рахунком 5:2.

Гра почалася для “Фейєноорда” невдало. Мільйон Манхоф відкрив рахунок на 19-й хвилині, таким чином голландець вивів господарів вперед у цій зустрічі. Патрік Валемарк зрівняв рахунок. Шиманський асистував у голі шведського футболіста.

Через деякий час, адже на 41-й хвилині представник Польщі вкотре доклав руку до голу «Фейєнорда». Поляк пробив у штрафний суперників. Данило підскочив до м’яча. Бразилець головою переправив м’яч у ворота суперників. Завдяки цьому роттердамці забезпечили перевагу в один м’яч.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Через Роттердам до Катару. Троє поляків починають сезон в Ередивізі. Чи буде більше?

На початку другого тайму «Вітесс» зміг зрівняти рахунок. Гол забив Ніколай Баден Фредеріксен. Незважаючи на це, Феєнорд незабаром почав домінувати на полі. У список стрільців потрапив Джавайро Ділросун. Після його удару Шиманського змінили. Місце 23-річного гравця на полі зайняв Єнс Торнстра.

Після заміни поляка було забито ще два голи. Голи забили Данило та Лутшарел Гертруйда. «Фейєнорд» виграв зустріч 5:2. Завдяки цьому команда з Роттердаму здобула три очки у першому матчі Ередивізі цього сезону.

Вітесс – Феєнорд 2:5 (1:2)

Цілі: Мільйон Манхуф 19, Ніколай Баден Фредеріксен 56 – Патрік Валемарк 31, Данило 41, 66, Джавайро Ділросун 61, Лутшарел Гертруїда 69