Home Спортивне життя Відкритий чемпіонат США: Майя Хвалінська пройшла до другого раунду кваліфікації

Відкритий чемпіонат США: Майя Хвалінська пройшла до другого раунду кваліфікації

65
0

Майя Хвалінська зіграє у другому раунді кваліфікації US Open.

Майя Хвалінська перемогла хорватку Тару Вюрт з рахунком 1: 6, 6: 1, 7: 5 у 1-му раунді кваліфікації на турнір Великого шолома US Open. Раніше в цій фазі вибула Катажина Кава. Іга Свёнтек, Магда Лінетт і Магдалена Френч зіграють без кваліфікації в Нью-Йорку.

Хвалінська, яка займає 166-у позицію в рейтингу WTA, не змогла протистояти 179-й суперниці в першому сеті – полячка програла його всього за 25 хвилин. Згодом, однак, саме вона диктувала умови, і в третій партії поєдинок був найрівнішим. Гравці в чотирьох партіях поспіль – від 2:2 до 4:4 – не змогли використати свою передачу.

Дивіться також: Анжелік Кербер не виступить на US Open. «Гра вдвох нечесна»

Хвалінська знову зробила брейк хорватської збірної в 11-му геймі, а в наступному використала другий матчбол. У наступному раунді він зустрінеться з росіянкою Джеліною Аванесян (138 WTA). Щоб вийти в основну сетку, Полька має перемогти Аванесяна та ще одного суперника.

Серед польських тенісистів в основному турнірі виступлять Губерт Гуркач і Каміль Майчжак.