Home Спортивне життя Вімблдон: Нік Кіргіос – Стефанос Ціціпас. Чудовий матч, не обійшлося без...

Вімблдон: Нік Кіргіос – Стефанос Ціціпас. Чудовий матч, не обійшлося без суперечок

72
0
 Вімблдон: Нік Кіргіос - Стефанос Ціціпас.  Чудовий матч, не обійшлося без суперечок

Австралієць Нік Кіргіос переміг сіяного під четвертим номером грека Стефаноса Ціціпаса з рахунком 6:7 (2-7), 6:4, 6:3, 7:6 (9-7) у третьому раунді тенісного турніру Великого шолома на Вімблдоні. У наступному раунді Кіргіос зіграє з американцем Брендоном Накасімою.

Французьке агентство AFP охарактеризувало гру як “електричну”, оскільки обидва гравці часто виходили з себе і отримували догани. Особливо 27-річний австралієць славиться своїм вибуховим характером, але й цього разу на чотири роки молодший Ціціпас не стримав нерви.

Кіргіос лаявся і навіть кричав на свій штаб, а грек після поразки у другому сеті вдарив м’яч на трибунах, ледь не потрапивши ним в одного з уболівальників. Після цього австралієць вимагав дискваліфікувати суперника і кілька хвилин сперечався з рефері, який тільки попередив.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Twitter про Ігу Свёнтек. “Знімаю капелюх!”

Крім того, Кіргіос навмисне кілька разів намагався вдарити суперника м’ячем і посміявся, коли той радісно набирав очко після гри в ворота – зазвичай гравці вибачаються за такі ситуації.

“Незалежно від того, що сталося на корті, я люблю його”, – сказав австралієць після зустрічі.

Вімблдон – найстаріший тенісний турнір у світі, в якому гравці та гравці змагаються на трав’яних кортах. Перше видання відбулося в 1877 році.

Цьогорічний Вімблдон є унікальним. Організатори, а саме All England Lawn Tennis Club, усунули російських і білоруських тенісистів з турніру після вторгнення Кремля в Україну. У результаті ATP і WTA вирішили не нараховувати рейтингові очки.

Вімблдон-2022 має рекордний призовий фонд. Вона становить 40,3 мільйона фунтів (приблизно 46,8 мільйона євро).