Home Спортивне життя Волейболістки Ліги націй: Сербія – Бразилія. Пряме включення та результат

Волейболістки Ліги націй: Сербія – Бразилія. Пряме включення та результат

61
0
 Волейболістки Ліги націй: Сербія – Бразилія.  Пряме включення та результат

Зустріч двох грандів жіночого волейболу Сербії та Бразилії визначить фіналіста цьогорічної Ліги націй. Яка команда виступить у великому фіналі? Пряма трансляція матчу Сербія – Бразилія з 14:00 на Polsatsport.pl.

У Лізі націй залишилося лише чотири команди. У суботу визначать фіналістів. Півфінальні пари – серби та бразильці, а також італійці та турки.

Бразилія вже перемогла Сербію в цьому випуску. У середині червня в основній стадії волейболісти «Краю» зіграли рівно, у трьох сетах суперники з Балкан зіграли, а в другому сеті виграли до 9!

У чвертьфіналі бразилійки перемогли японок у чотирьох сетах. Серби вели запеклу п’ятисетову боротьбу з американцями.

Наразі американські волейболісти вигравали кожні три розіграші Ліги націй. Бразилія двічі вигравала срібло.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Де дивитися перший півфінал Ліги націй для волейболісток?

В основній фазі ВНЛ 2022 взяли участь 16 команд. До фінального турніру в Анкарі вийшли вісім команд (сім перших у таблиці + команда господарів). До цієї групи не увійшла збірна Польщі, яка посіла 13 місце.

З 2018 року волейбольна Ліга націй організовується FIVB. Турнір 2021 року проходив в італійському місті Ріміні в «безпечній бульбашці», і його виграла команда США. У всіх трьох попередніх змаганнях перемогли американці.

Пряма трансляція матчу Сербія – Бразилія з 14:00 на Polsatsport.pl.