Home Спортивне життя Вища ліга регбі. Емоції до останніх секунд в обох ударах черги!

Вища ліга регбі. Емоції до останніх секунд в обох ударах черги!

84
0
 Вища ліга регбі.  Емоції до останніх секунд в обох ударах черги!

Посилання знову працює

Перед четвертим туром Екстраліги всі шанувальники регбі в нашій країні гострили зуби на поєдинок між «Огнівою Сопот» та лідером таблиці «Скра Варшава». Господарі, які вже перемогли Оркана Сохачева, останніми тижнями дуже мобілізувалися і підкреслили, що мають намір повернутися на правильний шлях.

Почався він добре для господарів, адже вже на 4-й хвилині пенальті на штанзі перетворив у три очки надійний Войцех Піотровіц. Через декілька хвилин «Огніво» вів уже 10:0, коли після ідеального прив’язування боліда «проїхав» кілька десятків метрів і впав у точкове поле, показавши величезну потужність свого формування.

Також після вкидання машини гості забили перший тачдаун. Вони, однак, зробили ставку на більш швидку гру, після чого Берчо Бота набрав п’ять очок, а Пол Уолтерс влучно збільшив. Шкра швидко оговталася від початкового домінування господарів і на 27-й хвилині повела в рахунку 12:10 після тачдауну Мілоша Касінського.

Однак останнє слово в першій частині гри було за Огнівою. Спочатку після диктованого млина Владислав Грабовський впав у рахунок гостей, а потім, після чудового удару з гри зі своєї половини поля Матеуша Пліхти та перехоплення м’яча Дуейном Берроузом, Кацпер Древчинський відзначився тачдауном. На перерву гравці Трайсіті пішли ведучи з рахунком 22:12.

Другу частину гри гості почали з трьох очок після влучного удару Волтерса. І їм належало проявити ініціативу. Після кількох перегрупувань вони призвели до того, що після чергового порушення Древчинський отримав жовту картку. Потім вдалося зрівняти рахунок. Спочатку Міхал Мірош показав тачдаун, а потім Волтерс влучно підняв і емоції почалися знову.

Результат 22:22 тримався довго, але на 74-й хвилині Огніво виграв пенальті. Пйотровіц влучив у штанги, і саме гравці Сопота змогли підняти руки після останнього свистка у знак тріумфу, вигравши 25:22. Можна сказати, посилаючись, наприклад, на слова Войцеха Пйотровича, що Ogniwo повертається на правильний шлях. Попадання в Сопот не підвело, вболівальники побачили справді хороший матч, а головне, турнірна таблиця все ще дуже насичена, що віщує емоції до самого кінця турніру.

Перша поразка Лехії

Зустріч Оркана з «Лехією» в Сохачеві стала черговим ударом у черзі, який також вплинув на лідерів турнірної таблиці. Господарі почали дуже сильно і після перших десяти хвилин і двох тачдаунів він вів 14:0. «Лехія» заробила пенальті, яке Павло Бочулак реалізував у три очки, але дуже довго не могла потрапити в довжину суперника. Фактично вони зробили це лише в останній дії першого тайму, коли Роберт Войтович забив перший тачдаун після диктованого млина та широкого розбігу, а Бочулак вдало підняв його. До перерви Ріптайд вів лише 14:10.

У другому таймі ми тривалий час спостерігали надзвичайно запеклу гру, і жодна з команд не змогла пробитися в ендзон суперників. Проте “Лехія” змогла компенсувати частину втрат після того, як Бочулак влучив у стійку зі штрафного. Тим же відповів Пітер Стінкамп, і трохи більше ніж за чверть години до кінця матчу Ріптайд вів у рахунку 17:13.

Господарі час від часу намагалися дуже швидко розігрувати дії, і одна з них, після чудової гри Джонатана О’Ніла, завершилася ще одним тачдауном. Коли після підвищення Стінкамп додав ще два “очі”, могло здатися, що матч вирішено.

Однак гості не збиралися здаватися. Викинувши м’яч з машини та сформувавши молот, Кшиштоф Смолінський відзначився ще одним тачдауном для Лехії, а Бочулак знову додав «своє». Це ще не все, адже менше ніж за дві хвилини до кінця, після чергової дуже терплячої дії млинового строю, Діллон Африка знову вклав м’яч у кінцівку, і «Лехія» повела 25:24!

Цього разу Бочулак не влучив у штанги, і це виявилося вирішальним для долі зустрічі. Буквально через кілька хвилин після пенальті Стінкамп набрав три очки і схилив чашу терезів на користь Ріптайда. «Лехія» зазнала першої поразки в сезоні, але команда з Гданська показала дуже гарне регбі і напевно продовжить боротьбу за медалі.

Жителі Лодзі досі не переможені

Перед матчем з Master Pharm Rugby Łódź у Кракові було багато хвилювань, адже зі складу Ювенії вибуло кілька важливих гравців, у тому числі представник Польщі Артур Фурсенко. І, на жаль, з самого початку було видно, що Дракони не такі небезпечні, як у протистояннях зі Скрою чи Лехією.

У гостей з першого свистка був дуже простий план. Усвідомлюючи свою значну перевагу в розстановці млинів і дуже хорошу гру за машиною, після пенальті вони не шукали ударів по штангах, а лише закидали м’яч у машини та намагалися зв’язати маулу чи зіграти дія трохи швидше. Таким же був і перший тачдаун, автором якого став Віталій Крамаренко. Другим було шоу Патрика Чейна, який вмілим кюветом пройшов повз гравців «Ювенії». Йому також трохи пощастило, тому що м’яч відскочив йому прямо в руки, і він без проблем поклав його в аут.

Перед перервою, після чергового перегрупування, гості зробили третій тачдаун, і оскільки на стороні Ювенії відзначився лише Ріан Ван Зіл, який точно пробив між штангами після пенальті, команда Master Pharm Rugby Łódź вела 21:3.

Відразу після зміни сторін і чергового тачдауну Крамаренка ця перевага ще більше зросла, і можна було вважати, що гра завершена. Тим паче, що вже через вісім хвилин гри у другій половині гри гості після чергового вкидання знову дуже добре зіграли цю фіксовану частину гри. Господарі могли лише спостерігати, як Крамаренко забиває третій тачдаун у цьому матчі.

Але потім «Ювенія» влучно провела, і Микита Хостюк після ефектного розіграшу вбіг у рахунок гостей. Крім того, за десять хвилин до кінця матчу, після дуже цікавого швидкого пенальті, Бартомієй Скочен відзначився ще одним тачдауном для «Ювенії» і на табло з’явився результат 35:17, оскільки він знову пробив Ван Зіла.

Останнє, а то й два, власне, слово було за гостями. Спочатку неймовірно здоровий Крамаренко вчетверте відзвітував на полі, а потім розгром завершила Поломея Фінау і команда Master Pharm Rugby Łódź перемогла 49:17, зберігши титул непереможених і подавши заявку на боротьбу за лігу. подіум.

Четвертої поразки зазнали гравці «Поснані», які на своєму стадіоні програли «Арці» з Гдині 29:68. Однак цього разу гравці зі столиці Великопольщі показали, що не будуть перемагати в кожному матчі, і амбітно боролися за кожне очко. Для Арка це перша перемога в цьогорічному конкурсі і, можливо, переломний момент.

Едах Будовляні Люблін також здобув важливу перемогу. Перемігши на виїзді 31:10 Pogoń Siedlce вийшов на вершину ліги. Господарі не набрали жодного очка, і, схоже, їм доведеться напружено боротися за пониження.

Результати 4-го туру Екстра-ліги:

KS Posnania Poznań – RC Arka Gdynia 68:29 (19:15) / Пшемислав Філар, Конрад Ярош, Еміль Козьол /

RzKS Juvenia Kraków – Master Pharm Rugby Łódź 17:49 (3:21) / Адріан Павлік, Томаш Степень, Мєшко Лех /

MKS Ogniwo Sopot – UP Fitness Skra Warszawa 25:22 (22:12) / Домінік Ястшембський, Лукаш Ясінський, Даніель Ковальський /

Awenta Pogoń Siedlce v Edach Budowlani Lublin 10:31 (10:17) / Бартомієй Гвоздецький, Даріуш Павліцький, Каміль Міколайчик /

Оркан Сохачев – Лехія Гданськ 27:25 (14:10) / Томаш Степень, Адріан Павлік, Мєшко Лех.

ТАБЛИЦЯ: 1. Master Pharm 17 балів, 2. Up Fitness Skra 16; 3. Едах Будовлані 16; 4. Посилання 15; 5. Лехія 15; 16. Riptide 14; 7. Ковчег 5; 8. Ювенія 1; 9. Погоня 0, 10. Поснання 0.