Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Розподіл очок у матчі між Вартою та Заглембям

PKO BP Ekstraklasa: Розподіл очок у матчі між Вартою та Заглембям

72
0

Обидві команди в цьому сезоні грають не надто видовищно, забивають мало голів, а вболівальники ввечері п’ятниці спостерігали цікаве, захоплююче шоу з чотирма голами.

Зустріч, однак, почалася не надто обнадійливо. Через чверть години жителі Познані атакували сміливіше, в т.ч. Адам Зрелак пробив по центру воріт здалеку, і хоча Кацпер Бещад був накритий, він без проблем відбив м’яч.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зірка Баварії отримав травму. Не зіграєте проти Барселони?

У відповідь Торніке Гапріндашвілі сильно пробив з гострого кута, але Адріан Ліс був на стійкі. Однак познаньці з кожною хвилиною справляли краще враження, створювали більше ситуацій і після однієї з них виходили вперед. Мацей Журавський міг сам завершити дію, але він знайшов ліпшого Яна Гжесіка, який отримав лише ногу.

Радість “зелених” тривала всього п’ять хвилин. Після навісу Лукаша Лакомі Ґжесік дозволив проштовхнути головою Мартіна Долежала, який головою не дав шансу Адріану Лісу. Кілька хвилин Варта віддавала ініціативу суперникам, але в підсумку справа дійшла до воріт Кацпера Бєщади. Зрелак мав шанс змінити рахунок, але його удар був заблокований.

Чудову нагоду мав словацький снайпер через кілька хвилин після відновлення гри. Нілло Маєнпаа взяв м’яч перед штрафним майданчиком «Заглобє», віддав на досвідченого форварда, який не влучив у порожні ворота.

Варціарзе, однак, часом забував про захист і на 58-й хвилині отримав догану. Любіняни пішли в контратаку, одинокий Роберт Іванов не зміг зупинити трьох гравців гостей, а представлений менш ніж за 10 хвилин раніше Рафал Адамскі «підчинком» переміг Ліса.

Цього разу «Мієдзі» недовго користувалися перевагою. Через чотири хвилини Зрелак відкупився за попередні удари, а Маенпаа також асистував у цій ситуації. «Варта» на мить потіснила «Любін» у обороні, захисники гостей мали багато роботи, але «Заглембе» мало найкращу можливість змінити результат. Удар дублера Томаша Пєньки у «вікно» воротар з найбільшими труднощами відбив.

Варта Познань – KGHM Zagłębie Lubin 2:2 (1:1)

Цілі: 1:0 Ян Гжесік (28), 1:1 Мартін Долежал (33 голови), 1:2 Рафал Адамскі (67), 2:2 Адам Зрелак (71).

Жовта картка – Warta Poznań: Адам Зрелак, Каєтан Шміт.

Суддя: Войцех Миць (Люблін). Глядачів 1236.

Warta Poznań: Адріан Ліс – Дімітріс Ставропулос, Давід Шимонович, Роберт Іванов – Ян Гжесік, Мацей Журавський (51. Мілош Щепаньскі), Нійло Маенпаа (74. Каєтан Шміт), Матеуш Купчак, Луїс Мігель (90. Мілан Коррін), Конрад Матушевскі (90. Еніс Дестан) – Адам Зрелак.

KGHM Zagłębie Lubin: Kacper Beszczad – Bartosz Kopacz, Aleks Ławniczak, Jarosław Jach, Guram Giorbelidze – Tornike Gaprindaszwili, Łukasz Łakomy, Filip Starzyński (77. Tomasz Pieńko), Tomasz Makowski, Damjan Bohar (77. Cheikhou Dieng) – Martin Doleżal (58. Rafał Adamski) .