Home Спортивне життя WC з плавання: Катажина Васік з польським рекордом і вихід у фінал

WC з плавання: Катажина Васік з польським рекордом і вихід у фінал

89
0

Катажина Васік виграла півфінальний забіг на 50 метрів вільним стилем на чемпіонаті світу з плавання в Будапешті. Поляк набрала 24,11 секунди, що є новим рекордом країни, і зіграє в суботньому фіналі.

Васік вийшов у півфінал із найкращим часом із всієї ставки. Другий результат – 24,15 – досягла рекордсменка світу в цьому змаганні шведка Сара Сьострьом, яка кількома хвилинами раніше виграла четверту поспіль золоту медаль на дистанції 50 м батерфляєм.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кшиштоф Хмелевський не пройшов у фінал дистанції 1500 м вільним стилем

Пізніше в п’ятницю Ксаверій Масюк та Томаш Полевка виступлять у півфіналі на дистанції 50 м на спині.

Кшиштоф Хмелевський вранці фінішував 11-м у кваліфікації на дистанції 1500 м вільним стилем. Лише вісім найкращих плавців вийшли у фінал.