Home Спортивне життя WTA в Торонто: Іга Свёнтек перемогла Алью Томлянович і зіграє в 1/8...

WTA в Торонто: Іга Свёнтек перемогла Алью Томлянович і зіграє в 1/8 фіналу

67
0

Іга Свёнтек вийшла в 1/8 фіналу турніру WTA в Торонто. Лідерка світового рейтингу перемогла Алью Томлянович у двох сетах (6:1, 6:2). Вся зустріч тривала 65 хвилин. У наступному раунді Полька зустрінеться з переможцем матчу Хаддад Майя – Фернандес.

Нагадаємо, у першому раунді турніру в Канаді 21-річний футболіст відігрався. Поєдинок з Австралією Свёнтек розпочав із п’яти перемог поспіль. Зрештою, у першій партії вона віддала суперниці лише один гейм і перемогла з рахунком 6:1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гарний жест Іги Свёнтек та інших тенісисток. Вони допоможуть Україні

Початок другого випуску був досить рівним. В один момент рахунок на табло був 2:2. Однак потім Полька нав’язала свій стиль гри і виграла чотири гейми поспіль і весь сет з рахунком 6:2.

Свёнтек забезпечив собі вихід до 1/8 фіналу змагань у Торонто. Суперницею лідера рейтингу WTA на наступному етапі змагань буде Беатріс Хаддад Майя або Лейла Фернандес. Ця гра відбудеться в середу ввечері.

Іга Свёнтек – Алья Томлянович 2:0 (6:1, 6:2)