Home Спортивне життя WTA в Цинциннаті: Іга Свёнтек усунула Слоан Стівенс

WTA в Цинциннаті: Іга Свёнтек усунула Слоан Стівенс

0 просмотров
0

Найвища сіяна Іга Свёнтек вийшла до третього раунду турніру WTA на хардових кортах у Цинциннаті. Лідерка тенісного рейтингу в середу перемогла американку Слоун Стівенс з рахунком 6:4, 7:5.

Турнір у Цинциннаті є останнім різдвяним випробуванням перед чемпіонатом Великого шолома US Open, який стартує 29 серпня в Нью-Йорку. Полячка, яка «прощалася» в першому раунді, виглядає не так добре, як у першій половині цього року, але її форми вистачило, щоб обіграти 57-е місце в рейтингу Стівенс.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: US Open. Вінус Вільямс, Софія Кенін і Домінік Тім з уайлд-картами

Чотири роки тому нині 29-річна американка була третьою в списку WTA. У 2017 році вона виграла US Open, а наступного сезону дійшла до фіналу French Open.

Підопічний тренера Томаша Вікторовського розпочав у своєму стилі. Вона швидко виграла стартовий гейм на своєму майданчику, а потім зробила брейк суперниці. Згодом, однак, матч став рівним і американець звів до нічиєї 4:4. Ще два гейми і, як наслідок, сет виграв Свёнтек.

У другій грі 21-річний Рачинський провів чудовий період з 1:2. Вона виграла чотири гейми поспіль і була за крок від перемоги в матчі. Стівенс знову зрівняла рахунок, цього разу 5:5, але, як і в першому сеті, останнє слово залишилося за Крістмасом. Вона знову виграла дві партії поспіль і через годину 39 хвилин була щаслива, що вийшла в третій раунд.

– Я знаю, що у мене були кращі і гірші моменти в цьому матчі, але я рада, що змогла добре зіграти в ключових, – сказала вона в короткій розмові на майданчику.

Вона допустила 25 невимушених помилок, а Стівенс – 19. Полька відзначилася 17 виграшними партіями, а суперниця – дев’ятьма. Це була перша зустріч цих тенісисток.

Ще одним суперником Свёнтека буде латвійка Олена Остапенко під 16 номером або американка Медісон Кіз.