Home Світ Гданськ. Бійка та перерваний матч між Лехією Гданськ та Академією Пандев....

Гданськ. Бійка та перерваний матч між Лехією Гданськ та Академією Пандев. Картинки та розшук семи чоловіків

0 просмотров
0

Поліцейські досі пояснюють бійку та матеріальні збитки, які сталися в липні на стадіоні під час матчу між «Лехією» Гданськ та Академією Пандева. Правоохоронці, проаналізувавши моніторинг, відібрали сімох підозрюваних. Вони просять допомогти встановити їх особу. Наразі звинувачення у цій справі прозвучали 11 особам.

Офіцери опублікували зображення семи чоловіків, яких розшукували у зв’язку з заворушеннями під час матчу між «Лехією» (Гданськ) і «Академією Пандевом». – Гданська поліція постійно працює над справою про пошкодження майна, побиття з використанням небезпечного знаряддя та зрив перебігу масового заходу під час матчу між Лехією Гданськ та Академією Пандев, – сказав головний інспектор. Магдалена Ціска, прес-офіцер Головного управління міської поліції в Гданську.

За її словами, зображення чоловіків вдалося встановити завдяки аналізу записів з камер спостереження.

Всі люди, які знають, ким можуть бути чоловіки на фотографіях, або мають інформацію, яка може допомогти встановити їх особу або місце їх знаходження, просять зв’язатися з поліцейськими слідчого відділу Головного управління муніципальної поліції в Гданську. Інформацію можна надати за телефоном 47 741-62-75, або звернувшись до найближчого відділення поліції, або написавши на адресу: [email protected].

Заворушення та перерваний матч

Заворушення сталися 7 липня 2022 року під час матчу 1-го раунду кваліфікації Ліги конференцій між «Лехією» (Гданськ) і македонською Академією Пандев. Арбітр вирішив відправити гравців назад у роздягальню, коли на трибуні, зайнятій уболівальниками господарів, сталися сутички між хуліганами. Бійка сталася ще до матчу в клубі Przystadionowy, а потім почалася бійка на трибунах стадіону в Гданську. Перерва в матчі між Лехією Гданськ і Академією Пандев тривала близько 40 хвилин. Зустріч завершилася з рахунком 4:1 на користь Лехії.

Як повідомляє субінсп. Магдалена Ціска, наразі звинувачення у цій справі прозвучали 11 особам, вісім за рішенням суду заарештовані.

За участь у побитті небезпечним знаряддям загрожує до восьми років позбавлення волі. Пошкодження майна карається позбавленням волі на строк до п’яти років. Злочин зриву масового заходу карається позбавленням волі на строк до двох років.

Основне джерело фото: КМП Гданськ

Previous articleWTA у Варшаві. Маріуш Фірстенберг: Перш за все, це свято польського тенісу
Next articleWTA у Празі: Магда Лінетт – Цян Ван. Пряме включення та результат