Home Спортивне життя WTA у Празі: Магда Лінетт – Цян Ван. Пряме включення та...

WTA у Празі: Магда Лінетт – Цян Ван. Пряме включення та результат

57
0
 WTA у Празі: Магда Лінетт - Цян Ван.  Пряме включення та результат

У чвертьфіналі WTA в Празі Магда Лінетт зустрінеться з китаянкою Цян Ван. Гравці зустрічалися вже п’ять разів, але останні два матчі виграв польський суперник. Пряма трансляція та результати на Polsatsport.pl.

В 1/8 фіналу Магда Лінетт перемогла болгарську тенісистку Вікторію Томову з рахунком 6:3, 6:3 і першою вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 250 на хардових кортах у Празі (призовий фонд $251 тис. ).

30-річна жителька Познані здобула вже другу перемогу в столиці Чехії – у понеділок на інавгурації в понеділок вона перемогла бельгійку Еліз Мертенс з рахунком 6:3, 2:6, 6:2.

У чвертьфіналі суперницею Лінетт буде Цян Ван, яка обіграла кваліфікантку зі Словенії Далілу Якупович з рахунком 6:3, 6:1. 30-річна дівчина з Тяньцінь у 2019 році досягла 12-ї позиції в рейтингу WTA, а зараз посідає 141-е місце, тому що останні два сезони були фактично втрачені через пандемію COVID-19 і викликані нею обмеження.

Наразі обидва гравці провели по п’ять матчів, останній у 2018 році. Полячка виграла перші три поєдинки, а потім Ван двічі виходила переможницею.

Пряма трансляція матчу Лінетт – Ван з 15:45 на Polsatsport.pl.