Home Спортивне життя Чемпіонат Європи U20: поляки перемогли Францію 3:0

Чемпіонат Європи U20: поляки перемогли Францію 3:0

76
0

Поляки перемогли французів з рахунком 3:0.

Після перемог над словаками (3:1) і сербами (3:0) настав час обіграти французів (знову 3:0). Поляки контролювали гру більшу частину матчу і впевнено перемогли збірну Франції, набравши більше очок і зміцнивши позицію лідера групи.

Початок зустрічі був дуже рівним. Обидві команди по черзі набирали очки, тому жодній з них не вдалося здобути істотної переваги. Коли французи вели в рахунку, поляки одразу зрівняли – і навпаки. Зрештою, підопічні Матеуша Грабди пішли на перерву в кращому настрої.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок Богданки з волейболу ім. Томаш Войтович: LUK Lublin і WithU Verona Volley у фіналі

Попри те, що перший сет поляки виграли 20:15, початок наступного був не таким яскравим. У якийсь момент «Біло-Червоні» програвали 5:8, але боролися далі і врешті перемогли у другому сеті 25:21.

Незважаючи на чергову заміну обох кадрів, поляки все частіше отримували перевагу, яка нерідко становила три «очки». Зрештою, саме Польща тріумфувала як у третьому сеті 25:23, так і у всьому матчі (3:0).