Home Спортивне життя Чемпіонат світу з волейболістів 2022: чвертьфінал Польща – США. ТБ-трансляція та...

Чемпіонат світу з волейболістів 2022: чвертьфінал Польща – США. ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

157
0
 Чемпіонат світу з волейболістів 2022: чвертьфінал Польща – США.  ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

Збірна США роками була дуже незручним суперником для поляків. З 2014 року команди зустрічалися між собою 18 разів – поляки перемогли лише сім разів. Збірна США закрила їм двері, зокрема, до півфіналу Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро в 2016 році, а через два роки – до Ліги націй. У цьогорічній Лізі націй американці точно обіграли поляків у півфіналі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Склади команд на Чемпіонат з волейболу 2022

На чемпіонаті світу-2014 польські волейболісти також поступилися США на другому груповому етапі 1:3 – це була їхня єдина поразка за весь турнір, який вони завершили завоюванням золотої медалі. Чотири роки по тому команди зустрілися лише в півфіналі, а потім польська команда виграла після захоплюючих і драматичних п’яти сетів, щоб захистити титул через день у фіналі.

У цьогорічному чемпіонаті світу, на відміну від двох попередніх, команди зіграють між собою два матчі. По-перше, вони грали разом у групі – поляки, ймовірно, перемогли 3:1 і таким чином вийшли на перше місце в рейтингу. Тепер вони знову зіткнулися один з одним у чвертьфіналі.

Американці поки що не представили свого найкращого волейбольного м’яча. На груповому етапі, окрім поразки з Польщею з рахунком 3:0, вони точно тріумфували з мексиканцями 3:0 і болгарами 3:0, але в цьому другому матчі вони боролися з суперниками з набагато нижчим рейтингом, які були близькі до перемоги другий і третій набори.

В 1/8 фіналу у них був ще складніший шлях – вони вели з турками 2:0, але вивели на тай-брейк, на якому боротьба довго точилася очко за очко. Перехилити перемогу на свою користь волейболісткам США вдалося лише в кінцівці.

Незважаючи на відмінний баланс у протистояннях зі збірною Польщі, підопічні тренера Джона Спера, який очолює команду з 2013 року, востаннє тріумфували у важливій події у 2014 році – тоді вони виграли Світову лігу. Раніше, у 2008 році, вони стали олімпійськими чемпіонами в Афінах. Золото чемпіонату світу вони виграли лише один раз – у 1986 році. У 2018 році вони здобули бронзу. Однак цього року вони завершили Лігу націй на другому місці.

За останні роки збірна Польщі двічі ставала чемпіоном світу. Під час цьогорічного чемпіонату світу вони ще не підводили. У 2014 році вони програли один матч на шляху до золота, а через чотири роки – три. Якщо вони захистять чемпіонство вдруге в цьому році, вони стануть першою командою за 40 років, яка посіла перше місце, не програвши жодної гри під час турніру. Востаннє збірна СРСР робила це в 1982 році.

Чвертьфінал між поляками та американцями відбудеться останнім – у четвер о 21.00 на Арені Глівіце. Трансляція матчу з 20.50 в Polsat Sport та Polsat Box Go. Початок передматчевої студії о 19.30.