Home Спортивне життя ЧЄ U-19 волейболістки 2022: Польща впевнено перемогла Словенію

ЧЄ U-19 волейболістки 2022: Польща впевнено перемогла Словенію

75
0

Польща перемогла Словенію з рахунком 3:0 у третьому матчі групового етапу жіночого чемпіонату Європи з волейболу U-19, який проходить у Скоп’є. Біло-червоні на інавгурації перемогли Грецію з рахунком 3:0, а в другому матчі їм довелося визнати перевагу збірної Італії (0:3). Вівторок стане днем ​​перерви в боротьбі на чемпіонаті Старого континенту.

Першу партію зустрічі Польща-Словенія Пола Янічка почала з помилки на подачі. Послідовні дії обох команд грали очко за очко. До кінця цього прем’єрного випуску жодній команді не вдалося створити явну перевагу. У складі поляків Латос дуже добре виступив в атаці. У фінальній фазі полячки зберегли голову холоднокровною та перемогли 25:23. В останній дії Мартина Подляска забила блок.

Дивіться також: Ервін Н’Гапет – найкращі дії у грі Франція – Словенія (ВІДЕО)

Слідом за ударом пішли підопічні Вєслава Попіка. У наступному сеті вони швидко вийшли вперед. Наталія Кечер та Ольга Мусял (9:4) впоралися з подачею. У цій частині словенці не змогли знайти дієвого способу зупинити суперника. Польська команда набирала очки в усіх елементах волейбольного ремесла. Щоправда, збірна Словенії трохи компенсувала програші, але останнє слово в цьому сеті було за поляками. Цю партію Янічка завершила ейсом на подачі (25:17).

Третій сет мав зовсім інший хід. На початку Нея Чізман продемонструвала серію чудових подачі (1:6). Збірна Польщі не збиралася здаватися. Не менш гарним настроєм на подачі відповіла Наталія Бандурська (9:9). Згодом полякам вдалося створити собі перевагу. До кінця цієї частини гри наша команда зберегла належну концентрацію і, можливо, виграла цей сет 25:22 і всю партію 3:0.

Вівторок буде днем ​​перерви в турнірі, який приймає Північна Македонія. Ще одним суперником збірної Польщі буде Фінляндія (середа, 31 серпня, 15.30).

Польща – Словенія 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)

Польща: Кароліна Станішевська, Пола Яніцка, Наталія Кечер, Розалія Мошинська, Ольга Мусял, Барбара Латос – Магда Кубас (ліберо) і Клаудія Лидух (ліберо), Мартина Подляска, Вікотрія Шевчик, Наталія Бандурська.
Словенія: Селена Лебан, Ула Гор’юп, Іса Раміч, Ніка Мілошеніа, Тіа Корен, Нея Відалі – Урска Цікач (ліберо) і Зана Годец, Нея Чізман, Зана Івана Галузан Сагадін.