Home Спортивне життя ЧС-2022 серед волейболістів: результати та яскраві моменти матчів п’ятого дня турніру –...

ЧС-2022 серед волейболістів: результати та яскраві моменти матчів п’ятого дня турніру – 29 серпня

88
0

У вівторковому матчі групи В Бразилія перемогла Катар з рахунком 3:0. Безсумнівним фаворитом цього протистояння була команда з Південної Америки, що й підтвердила в першому сеті, вигравши 25:13. Проте збірна Катару, яка дебютувала на чемпіонаті світу, у наступних іграх зіграла дуже амбітно, ведучи рівну боротьбу з командою Канаріньйос. Другий сет завершився з рахунком 25:23, а в третьому сеті для визначення переможця необхідно було розіграти перевагу. В останній дії матчу результативний блок встановив рахунок 26:24. Зустріч Японії з Кубою мала вирішити, яка команда посяде друге місце в таблиці. У першому сеті японці тримали ситуацію під контролем і перемогли (25:18). Другий етап – пробудження кубинців (21:25), третій – щоправда, знову перемога Японії (25:15). Четверту партію «Куба» розпочала краще, але волейболістки з Країни висхідного сонця компенсували програш (13:13), а в підсумку домінували на майданчику й перемогли 25:19. Японці були краще організовані як команда і робили менше помилок; вони впевнено перемогли і піднялися прямо з другого місця.

Дивіться також: Несподівана перерва в матчі Польща – США. Це може бути небезпечно для волейболістів (ВІДЕО)

Перша вівторкова зустріч у групі С, що відбулася у Сподеку в Катовіце, принесла великий сюрприз. Збірна Болгарії програла Мексиці з рахунком 2:3 і посіла останнє місце в турнірній таблиці. Мексиканці посіли третє місце в групі, але поганий баланс (матчі 1-2, 2 очки) не дає їм шансів на підвищення. За перше місце змагалися команди з Польщі та США. Поляки виграли у американців 3:1 і виграли цю групу.

У матчах групи D у Любляні не обійшлося без сюрпризів. Франція впевнено перемогла Камерун з рахунком 3:0, що забезпечило їй перше місце в таблиці. Амбітні та спонтанні камерунці намагалися протистояти французам, але в ключових діях фаворити взяли гору. Цього разу не грав Ервін Н’Гапет, для якого ця зустріч мала емоційний характер – його сім’я походить з Камеруну. У другому матчі співгосподарі турніру словенці не дали шансів збірній Німеччини під керівництвом тренера Міхала Вінярського. Завдяки цій перемозі Словенія посіла друге місце, а Німеччині залишається чекати підсумкової таблиці команд із третіх місць.