Home Спортивне життя ЧС-2022 серед волейболістів: Сербія перемогла Пуерто-Ріко

ЧС-2022 серед волейболістів: Сербія перемогла Пуерто-Ріко

91
0

Сербія перемогла Пуерто-Ріко з рахунком 3:0 у Катовіце в першому понеділковому матчі групи А чемпіонату світу серед волейболістів, який проходить у Польщі та Словенії. Увечері у другій грі цієї групи Україна зіграє з Тунісом.

Серби, четверта команда попередніх чемпіонатів, розпочали турнір із перемоги над Україною з рахунком 3:0. Карибські гості поступилися Тунісу без сетів.

Дивіться також: Німір Абдель-Азіз – найкращі дії в матчі Аргентина – Нідерланди

Під час розминки волейболісток обох команд супроводжувала музика з гучномовців, яку вони самі напросили. Команда з Балкан запропонувала, серед іншого, Пісня Kayah і Горана Бреговича «Right to Left».

Якщо група сербських уболівальників у глядачах залу розраховувала на «прогулянку» своєї команди, то перший сет міг її розчарувати. Команда наставника Ігоря Колаковича весь час лідирувала, навіть 24:21, але кінцівку виграла лише з перевагою.

Тоді пуерториканці час від часу могли дивувати своїх суперників грою, атакою чи ківкою, за що отримували оплески польської частини глядачів. Однак цього було недостатньо для того, щоб думати про сприятливий результат. У третій партії серби повністю контролювали поле.