Home Спортивне життя ЧС-2022 з волейболу: Україна перемогла Пуерто-Ріко

ЧС-2022 з волейболу: Україна перемогла Пуерто-Ріко

62
0

Україна перемогла Пуерто-Ріко в Катовіце з рахунком 3:1 (24:26, 25:19, 25:16, 25:19) в останньому матчі групи А чемпіонату світу серед волейболістів, що проходить у Польщі та Словенії. У попередній середній зустрічі цієї групи Сербія виграла у Тунісу з рахунком 3:0 (29:27, 25:15, 25:17).

Серби посіли перше місце в групі, випередивши Україну та Туніс. Українці боролися за другу групову перемогу ввечері і досягли поставленої мети. Пуерториканці завершили участь у чемпіонаті одним сетом.

У першому таймі європейська команда зіграла невдало, незважаючи на домінування її вболівальників на трибунах «Сподек Арени». У підсумку команда наставника Угіса Крастіньша компенсувала програш, навіть мала сетбол, але суперники порадували першому сету, виграному на турнірі після «ейсу» Педро Моліни. Після зміни сторін карибська команда змогла налагодити рівну боротьбу лише на початку, потім перевага українців зростала і конкуренція була рівною. Третій сет приніс деякі непорозуміння та хаос, але також і деякі рівноважні захисти з обох боків сітки. Українці «відганяли» суперника з 9:9 до 17:11, а потім контролювали події на полі.

Мобілізовані своїм тренером Освальдом Антонетті пуерториканці боролися за тай-брейк. Вони вели в рахунку 13:11 і 14:12, але потім точнішими виявилися їхні суперники, які вигравали до 19, а також весь матч 3:1.

Це був дванадцятий і останній груповий матч чемпіонату світу в Сподеку. Матчі 1/8 і чвертьфінал відбудуться в Глівіце та словенській Любляні. Волейболісти повернуться до Катовіце на півфінали та матчі, що вирішуватимуть медалі.