Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: ŁKS краще, ніж Forest. Несподівана поразка Підбескиддя

Fortuna 1 Liga: ŁKS краще, ніж Forest. Несподівана поразка Підбескиддя

73
0
 Fortuna 1 Liga: ŁKS краще, ніж Forest.  Несподівана поразка Підбескиддя

ŁKS переміг Puszcza Niepołomice 2-0 в останньому середовому матчі 5-го туру Fortuna 1 Liga. Обидва голи господарі забили на початку гри.

На третій хвилині Каміл Данковскі чудово виконав штрафний удар. Через деякий час рахунок став 2:0 на користь лодзян. На сьомій хвилині Міхал Тромбка збільшив результат. Як виявилося, більше голів вболівальники не побачили.

Завдяки цій перемозі ŁKS має 12 очок і займає друге місце в таблиці Ліги Fortuna 1. Ліс із 9 стібків – шостий.

У попередніх матчах «Подбескідзе» Бельсько-Бяла несподівано поступилося «Скрі» з Ченстохови (0:1), «Арка Гдиня» розгромила «Апклан Ресовія» (3:1), а «Заглембе Сосновець» обіграло «ГКС Тихи» (1:0).