Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: поразки найкращих команд

Fortuna 1 Liga: поразки найкращих команд

81
0
ТАК - Рух переможе

Підопічні Єжи Бженчека зафіксували першу поразку в сезоні.

Лідер «Вісла» та попередній віце-чемпіон ŁKS зазнали виїзної поразки у 6-му турі першої ліги. Гравці з Кракова поступилися GKS Tychy 1: 3, а гравці з Лодзі поступилися Stal Rzeszów 0: 1. У понеділок Рух Хожув може вийти на перше місце. Для першоліговиків це був насичений тиждень – у четвер шість команд завершували 5-й тур, а наступний стартував у п’ятницю.

Вражаюча серія «Вісли» та ŁKS, які раніше могли похвалитися чотирма перемогами поспіль, була перервана на вихідних.

«Біла Звезда», хоч і вела до 44-ї хвилини з рахунком 1:0 після третього голу іспанця Луїса Фернандеса в чемпіонаті, зрештою поступилася 1:3 раніше невтішному ГКС Тихи в лізі.

Суботня помилка команди Єжи Бженчека могла б скористатися ŁKS у неділю, але він також програв. Єдиний гол у матчі в Жешуві з новачком «Сталя» був забитий на 48-й хвилині після власного удару Бартоша Шеліги.

У лідера «Вісли» поки що 13 очок, а ŁKS, який опустився на третє місце, – 12.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Фортуна 1 Ліга: Нульова нічия в Катовіце

Новим віце-лідером став Podbeskidzie Bielsko-Biała (12). У неділю ввечері “Ґорале” розгромив Хробри Глогув з рахунком 1:0 після голу на 76-й хвилині досвідченого Каміла Білінського, найкращого бомбардира попереднього сезону 1-ї ліги.

У понеділок «Рух» лідирує. У змаганні двох новачків хожувчани, які наразі мають 11 очок, зустрінуться з Хойнічанкою Хойніце.

Теоретично лідером дня може стати і гравець, що вилетів, Bruk-Bet Termalica Nieciecza (10 очок), але це залежить не лише від результату виїзного матчу «Słoników» з Puszcza Niepołomice.